ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Žreb nam je prilično težak iskreno, tako da je optimizam u ovom trenutku malo neosnovan.

Švedska, Norveška, Finska sigurno prolaze dalje,

Azerbejdžan najviše kalkuliše od svih država, pa će sigurno poslati nešto što će publika posrkati sad kad nemaju koga da potplate za glasove.

Moldavija će se plasirati u finale šta god da pošalje, ne znam kakvom se crnom magijom bave, ali očigledno je delotvorna.

Česka sigurno prolazi dalje sa Vesnom. Ljudi su se opasno naložili na njihovu pesmu iz nekog razloga.

Švajcarska, Izrael, Portugalija i Holandija su 50/50, ali su ako pogledamo poslednjih par godina, sve su više nego sposobne da prođu dalje.

Biće krvoproliće u polufinalu. To je sigurno. Ukoliko ne pošaljemo veoma jaku pesmu, mislim da je sasvim realno da ćemo da izvisimo.
 
Ma svi sigurno prolaze čak i kukavni Azerbejdžan, samo mi sa praktično 30ak poena ne, a donja granica za finale kod publike je prethodnih godina bila 35 poena otprilike.
 
What Is It Reaction GIF by Nebraska Humane Society
Meni se osobno više dopada sada nego 2016. na evroviziji sa "Heartbeat". A tada je dobro prošao... Mislim da će on pobediti Supernova 2023. "Strangers" je vrhunska numera...
 
Meni se osobno više dopada sada nego 2016. na evroviziji sa "Heartbeat". A tada je dobro prošao... Mislim da će on pobediti Supernova 2023. "Strangers" je vrhunska numera...
Kod fanova užasno prolazi

I meni lično je bzvz pesma, ne vodi nikuda. U ovakvom polufinalu (bar po imenima) sa takvom pesmom letonci mogu odmah da se pakuju.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Jel bilo priče da će ROTW (Rest of the World) dobiti svoje glasove. Može neko da ispriča šta je u pitanju?
 
Preko internet aplikaciju glasaju zemlje koje ne učestvuju,mada nisu rekli koje tačno zemlje.
 
Kad sam vidio koje 3 glasaju u prvom, odmah sam rekao, ubacuj nas tu 😂

Od 32 pjesme na PzE sigurno da ćemo izabrati tu jednu koja će da skupi 50+ poena publike i prođe dalje. Možda se desi da neke tri pjesme svima budu u vrhu (Finska, Norveška i još neka npr) pa dosta top poena ode njima i onda se plasira neko i sa manje od 50.

Elem, kalkulacije. Da mi izaberemo odlično, pa je kasnije lako.
 
Back
Top