ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Mi cemo uhvatiti nasu bracu za ruku i zajedno cemo preci reku suza
 
Koje je polufinale jače, videćemo tek nakon što se izaberu sve pesme. Ovako "na suvo" je teško proceniti. Mislim da smo prošli sasvim ok, jedino me smara opet ta prva polovina polufinala, dokle više? :unsure:
 
Ja ne znam šta pričate ljudi...
Norveška, Finska, Švedska, Holandija, Azerbejdžan. I Česi ako pošalju onu Vesnu cement finale, Moldavci će standardno biti konkurentni.

U drugom PF nijedna jača država, sve smejurija.
Možda i da je tako, ali su nam idealni direktni finalisti dodeljeni, daleko je bolje imati u našem pf Nemačku, Francusku i Italiju nego UK, Ukrajinu i Španiju.
Inače Azerbejdžan prošle godine dobi 0 poena od publike u polufinalu, tako da ništa nije nemoguće.
 
Letonija, Irska, Malta mislim da nemaju šta da traže, Moldavci i Azeri jako teško.

Iskreno moguće je da iz SF1 prođu 🇭🇷🇷🇸🇸🇪🇸🇯🇮🇱🇨🇭🇨🇿🇫🇮🇳🇱🇵🇹

S tim da je i dalje rano za bilo kakve procene, čak i u vezi našeg prolaska.
 
Last edited:
Dobar zreb: Ne racunajuci HR, ocekujem dosta glasova (naravno sve zavisi sta posaljemo na ESC), od Svedske, Svajcarske, Nemacke, Francuske, Italije a i Holandije.
 
Latvija, Irska, Malta mislim da nemaju šta da traže, Moldavci i Azeri jako teško.
Moldavci i Azeri su standardica u finalu, čak i samo tvt računajući

Ove tri gore imaju pesme, svakako ništa od toga što smo čuli od njih nije cement finale, ali imaju par pesama koje mogu da konkurišu
 
Pa jače je prvo. Za nas bi možda bilo teže da ima žirija pa bismo već znali da bi oni vrv progurali Švedsku, Maltu eventualno Holandiju, ovako ove tri imaju šanse da lagano ispuše ako omanu te više nisu opasnost kao nekad.
Isto važi i za Azere
 
Letonija, Irska, Malta mislim da nemaju šta da traže, Moldavci i Azeri jako teško.

Iskreno moguće je da iz SF1 prođu 🇭🇷🇷🇸🇸🇪🇸🇯🇮🇱🇨🇭🇨🇿🇫🇮🇳🇱🇵🇹

S tim da je i dalje rano za bilo kakve procene, čak i u vezi našeg prolaska.
Justs je super u Latviji, odlično je prošao i prošli put kad je učestvovao, a sad mu je još 5 puta bolja numera...

Mene moj Portugal brine, oni se dosta oslanjaju na žiri.. 😭🥺 Samo da se dokopa finala.. 11 pesama u FdC 2023 je izuzetno kvalitetno..
 
Justs je super u Latviji, odlično je prošao i prošli put kad je učestvovao, a sad mu je još 5 puta bolja numera...
What Is It Reaction GIF by Nebraska Humane Society
 
Back
Top