ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Ja imam dobar osecaj za Letoniju ove godine. Inspo( moj avatar:D ) ili Sudden Lights mislim da mogu konacno da uguraju Letoniju u finale nakon 100 godina.
 
Ali zamislite da smo upali u drugo umjesto Slovenije, recimo. To bi bilo jezivo bar na osnovu liste zemalja, bez pjesama. Ovako sam zadovoljan baš
 
Pa setite se za 2018. i drugo pf kako su mnogi govorili da ce po imenima biti klanica, ono bese jedno od najgorih polufinala.

Sve zavisi iskljucivo od pesama. To sto je jedno polufinale jace od drugog po imenima ne znaci apsolutno nista. Moze biti jako (kao 2017) a moze biti i katastrofalno lose (kao 2018).
 
Meni se osobno više dopada sada nego 2016. na evroviziji sa "Heartbeat". A tada je dobro prošao... Mislim da će on pobediti Supernova 2023. "Strangers" je vrhunska numera...

Mrmy, držim Vas za realnog čovjeka, stoga moramo realni ostati. I meni je “Strangers” fina pjesma, ali to na ESC-u ne bi u finale prošlo nikad. Heartbeat je bila 378 puta konkurentnija pjesma od ove. On s ovime neće ni u top 5 Supernove
 
Mrmy, držim Vas za realnog čovjeka, stoga moramo realni ostati. I meni je “Strangers” fina pjesma, ali to na ESC-u ne bi u finale prošlo nikad. Heartbeat je bila 378 puta konkurentnija pjesma od ove. On s ovime neće ni u top 5 Supernove
Happy Big Brother GIF by MOODMAN
 
ite0xyo8pffa1.png
Evo neka lista ko je najbolje i najgore prošao na žrebu, nemam pojma šta predstavljaju brojke, ali gledajte ovu treću kolonu
 
Justs je super u Latviji, odlično je prošao i prošli put kad je učestvovao, a sad mu je još 5 puta bolja numera...

Mene moj Portugal brine, oni se dosta oslanjaju na žiri.. 😭🥺 Samo da se dokopa finala.. 11 pesama u FdC 2023 je izuzetno kvalitetno..

Poslednje 2 godine je Portugal kidao i publiku u pf, tako da ako bude valjala pesma, ne bi trebalo biti problema

Druga stvar je sto su Maro i Mamba bili u prvoj polovini pa im se i to odrazilo na konacni skor, a i naravno jaca konkurencija je u finalu
 
Obožavam histeriju i kalkulisanje nakon žreba. 😀

omikron je definitivno postao moj omiljeni forumaš hahaha

Stvarno mislim da nema šanse da ispadnemo, RTS se uozbiljio baš baš, neće dozvoliti.
 
Back
Top