ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Sad sam kucao kao retard 15 minuta sa mobilnog komentare na pesme i slucajno izasao iz taba i izbrisao ostatak. Nastavicu ovih dana.

Za Litvaniju htedoh:

LITVANIJA - Kao sto rekoh, na rubu top 10. Zrelo, jasno, intimno i pitomo. Litvanija je konstanta.
 
😮 Da li bukirati Örnsköldsvik?! 😆🤭🤭
 

Attachments

  • Screenshot_20230613_234127_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20230613_234127_com.facebook.katana.jpg
    818.3 KB · Views: 6
Znaci samo da ne bude opet neki spajz od arene, poludecu...nedostaju one arene iz 2000tih ogromne, mislim da je zadnja bila u Dizeldorfu 2011. Sa vecom arenom dolazi i bolja atmosfera, bolja slika koja dolazi sa malih ekrana. Sve je bilo bolje bre ranije....ovo poslednjih godina kao da se u nekom studiju odrzava. Kao nas PZE....nema onog prepoznatljivog zvuka iz ogromne arene...
 
  • Angry
Reactions: Mrm
2018. je bila dosta velika. Ono iz 2011. je bio stadion, nije bas za poredjenje.
 
Ne znam zasto su odustali od velikih arena...mislim oni bi to mogli da prilagode broju ljudi koji dolaze na ESC...pa nasa beogradska arena je takodje bila velika, pa sto da ne i stadioni da se koriste, to je meni super. Nekako su danas stavili ceo fokus na samu binu i to je to. Prostor u samoj hali je toliko lose organizovan poslednjih godina...nista mi se to ne svidja.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Ima i do zauzetosti stadiona/arena, to je sad glavni problem i u Stokholmu. Protive se klubovi koji igraju tamo.

A i tv show je u pitanju, za tv publiku i nije toliko bitno da li je 8k ili 30k ljudi.
 
Bukiram Geteborg onda sada, @Choda uvek predoseti šta će biti, hoće neko potencijalno da ide, da bukiram 1/2 sobu?
 
Back
Top