ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Pa da, znao je žiri da odradi dobar posao često tako da treba da ostanu ali tako da stvarno ima i smisla da budu tu.

Dobra mi je i ovo ideja 5 ljudi za 5 kategorija - jedno za vokal, drugo za koreografiju, treće za režiju i izgled nastupa, četvrto za kompoziciju / originalnost i kvalitet, peto za opšti utisak. Recimo
 
Nema idealnog sistema, niti ce ga ikad biti. Svake godine ce neko da se raduje, a neko da kmeci.

Inace, kad ste vec pomenuli Bridges, ziri napumpao tu pesmu do besvesti a u njoj ni trunke originalnosti, ni trunke kreativnosti, nista vau.
 
🇸🇪 Aftonbladet je otkrio da SVT razmatra dva datuma za Veliko finale Evrovizije 2024 - u subotu 11. maja ili subotu 18. maja - i očekuje da će grad domaćin biti odlučen početkom jula.
 
Neka vode racuna da se polufinala ne poklapaju sa Ligom Sampiona/Evrope/Konferencija kao sto se ove godine poklapalo.

Al kad ovi iz Uefe ne daju nikakve informacije o tome kad se odrzavaju utakmice, normalno da ce se poklopiti.
 
Pa dobro, ionako ciljana ESC populacija u 90% slučajeva ne prati ⚽️ i obrnuto, pa onda i nije neki gubitak ni za jedne ni za druge 😂
 
Pa dobro, ionako ciljana ESC populacija u 90% slučajeva ne prati ⚽️ i obrnuto, pa onda i nije neki gubitak ni za jedne ni za druge 😂
Po tvome onda ESC prate samo zene.....ne slazem se sa ovim
 
Sve to zavisi od ucesnika polufinalnih utakmica.

Ali ranije su davali datume kako bi organizatori ESCa znali kad da smeste ESC, secam se za 2017. da su prvobitno hteli da odrze 16, 18. i 20 maja, pa ga pomerili za nedelju ranije da bi izbegli Ligu Sampiona.

Ovo sad sto Uefa radi je malo i bezobrazno.
 
Pa dobro, ionako ciljana ESC populacija u 90% slučajeva ne prati ⚽️ i obrnuto, pa onda i nije neki gubitak ni za jedne ni za druge 😂
Ali uvijek se vodi računa da se mimoiđu ti događaji koliko god je moguće

Inače, referentna (zapadnjačka) grupa EBU-a. Jezivo da nema baš niko sa istoka ili Balkana. Da budemo srećni ako uopšte bude televotinga sledeće godine 😂

 
Neko pomenu Ukrajinu i njene dosadašnje pobede i sada, sa ove tačke gledišta mi deluje da je jedina tu pobedu zaslužila Džamaletina. Na stranu politika i propaganda, Četresčetvorka je ipak jaka pesma, a ova odličan vokal. Stefaniju ne treba komentarisati, dok je Ruslana stvarno dno, i vokalno i umetnički. Šikiriki dam šikiriki dam dam, forever and ever, go go go wild dancers.... mislim ajd zdravo
 
Trebali su prosle godine da pobede sa Alinom Pash. Tu bi se sve kockice slozile. Pobeda Stefanije me bas asocira na sazaljenje.
 
Zauvek ću se pitati da li bi prošle godine pobedila Roksolana. Ili onaj što je pevao o bosim nogama.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top