ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Ahaha pa ja sam mislio da će direktni finalisti izvoditi svoje pjesme u sklopu revijalnog dijela polufinalnih večeri i da se to podrazumijeva - dakle po završetku takmičarskog dijela, svih rekapitulacija i glasanja u istom terminu kad su imali obična predstavljanja i intervjue ranijih godina, ja sam kont'o da se ljudi sprdaju s tim da će ''velika šestorka'' nastupati između polufinalista lolčina. :ROFLMAO:

Znači ne vjerujem kakvu debilanu prave od takmičenja i bespotrebno komplikuju nešto što može biti itekako jednostavno, hajde mi koji smo fanovi pa smo u sve upućeni mjesecima unaprijed i potkovani informacijama otpočinjemo praćenje ovogodišnjeg izdanja ali neko ko je random gledalac biće u totalnoj konfuziji i neće mu biti jasno ko je tu finalista a ko polufinalista i za koga može glasati a za koga ne, kad počinje a kad se završava glasanje itd.
 
EBU-ovcima pertle vire iz švedske guzice, sad je toliko očigledno da samo još fali da se preimenuju u Švedska Radiodifuzna Unija.
 
Moja prognoza:

1. Kipar
2. Srbija
3. Irska
4. Litvanija

Ujedinjeno Kraljevstvo

5. Ukrajina
6. Poljska
7. Hrvatska

Nemacka

8. Azerbejdzan
9. Island
10. Slovenija
11. Finska

Svedska

12. Moldavija
13. Australija
14. Portugal
15. Luksemburg


1. Austrija
2. Albanija
3. Ceska
4. Jermenija

Francuska

5. Malta
6. Svajcarska
7. Danska
8. Grcka

Italija

9. Estonija
10. Izrael
11. San Marino
12. Norveska

Spanija

13. Belgija
14. Gruzija
15. Letonija
16. Holandija
 
Kipar otvara 😂 ispadak... Obožavam! Kipar, Poljska i Island NQ 100%
 
Bakutu sa Islanda stavili na 8. poziciju a tako bi legla da je umesto nas na broju 2 npr
 
Moja prognoza:

1. Kipar
2. Srbija
3. Irska
4. Litvanija

Ujedinjeno Kraljevstvo

5. Ukrajina
6. Poljska
7. Hrvatska

Nemacka

8. Azerbejdzan
9. Island
10. Slovenija
11. Finska

Svedska

12. Moldavija
13. Australija
14. Portugal
15. Luksemburg

Gataro 😱 skoro pa pogodio
 
Kompleks sto se samo 16 drzava takmici u polufinalu pa vele daj da uglavimo izmedju I finaliste
 
Hoce li proci neko polufinale gde nećemo nastupati medju prvima .... Stranci već pišu kao možemo biti shocking non qualifer -.-
 
Malti i Albaniji se ne isplati da putuju u Malme 😂 bukvalno gospođa Besijana NQ k'o kuća, ali što je Jermenija lepo prošla 🥰. Volim kako produkcija voli Holandiju. Sviđa mi se što pred kraj imamo dve sjajne pesme a potpuno različite žanrovski
 
Ako su Balkanika i Luka prosli sa 3. pozicije, nema sanse da Lili ne prodje lol
 
Bicu zadovoljan plasmanom u prvih 15 . Stranci očekuju da budemo fino nagrađeni od žirija , a svi znamo kako žiri voli da nas nagradi . Nadam se da ce publika prepoznati nas sjaj , iako to ne vidim u stranim grupama u kojima sam . Voleo bih da Musti pobedi i mislim da moze biti potencijalni pobednik uz Baby Lasagnu .
 
Mislim da je precijenjeno to potenciranje broja 2 kao nekog death spota, redni broj ko redni broj, posebno medju 15 zemalja.
Sigurno su joj sad sanse manje, mozes misliti. Fandom ko obicno pronadjen u pretjerivanju.
 
Nisam zadovoljan sto nas metnuli na tu "crnu" poziciju.

I dalje stojim da treba vratiti zrebanje a ne ovo stelanje gde svaka budala moze da napravi redosled.
 
Back
Top