ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Mislim da je precijenjeno to potenciranje broja 2 kao nekog death spota, redni broj ko redni broj, posebno medju 15 zemalja.
Sigurno su joj sad sanse manje, mozes misliti. Fandom ko obicno pronadjen u pretjerivanju.
Slušajmo Hrvate!

Šalu na stranu, nisu joj šanse manje, ali EBU je bezobrazan prema nama i to se vidi iz aviona.
 
Ipak mislim da se mi Balkanci moramo malo otarasiti tog mentaliteta žrtve.
Nije stvar u tome da nas mrze, nego jednostavno druge vole malo vise i to je to lol, i onda normalno da tu losije prodju oni koji su manje voljeni
 
Ma dobro u te priče ne vjerujem, to mi je prevelika teorija zavjere ipak 😂 iste te 2022. kad se najviše negativno pričalo o Srbiji, bila je top 5 i to lagano, kod žirija najbolje još od Željka.
U suštini ko bude htio da glasa za Ramondu, glasaće a da je 2. a da je 15.
Vidjećemo šta će u finalu biti, ali ako i tu izvuče prvu polovinu i stave je među prvih 5 to će baš biti kritično.
 
Mislim da je nebitno na kojoj smo poziciji, negde sam i očekivao da nastupamo drugi. Ali da više smara to da nas guraju na te prve pozicije u polufinalu to jeste.
I posle se vi žalite na izvlačenje redosleda nastupanja na PZE. 💅
 
Pa konkretno mrze Srbiju jer je bliska sa Rusijom lol
Za to je sama kriva. Vec 35+ godina nije nasla za shodno (niti ce) da se odvoji i distancira od te parija-drzave.

Ali ovo favorizovanje Luksemburga 💀
Onako gledano sire (dakle ne egoisticno), bolje i to nego da potone u zaborav kao Monako nakon perioda od 2004. do 2006.
 
Meni je jedino tužno to što su u prvom polufinalu šuknuli Luksić posljednji, a u drugom polufinalu nisu isto to mogli napraviti npr. s Gruzijom koja bi bila solidan zatvarač nego mora zadnja biti ona iritacija
 
Meni je jedino tužno to što su u prvom polufinalu šuknuli Luksić posljednji, a u drugom polufinalu nisu isto to mogli napraviti npr. s Gruzijom koja bi bila solidan zatvarač nego mora zadnja biti ona iritacija
E da, Nuca je isto poljubila jeza u ledja.
 
Meni je jedino tužno to što su u prvom polufinalu šuknuli Luksić posljednji, a u drugom polufinalu nisu isto to mogli napraviti npr. s Gruzijom koja bi bila solidan zatvarač nego mora zadnja biti ona iritacija
Koliko favorizovanje Holandije bez razloga .
 
Ne znam, zaista mi je malo (više) čudno što se digla tolika halabuka oko pozicije 2. Odmah crne prognoze, neprolazak u finale, sabotaža EBU-a, priče o Kosovu i sl. 💀 Mislio sam da smo kao fanovi mnogo ozbiljniji od toga. Ni ja je nisam priželjkivao, ali šta sada, ni najmanje nisam izgubio optimizam. Imamo pesmu, nastup i kvalitet u globalu i zaista se ni najmanje ne tangiram. Zapravo, analizirajući žreb ovako globalno, rekao bih da nam ova pozicija zapravo i odgovara da se istaknemo. Treši Kipar pre nas, potpuno drugačija žanrovski Litvanija nakon, onda Irska koja će verovatno delovati odbojno i neozbiljno posle nas... Sa ovog stanovišta, rekao bih da su u našem pf-u definitivno ugasili Poljska, Irska, Moldavija, Australija, i vrlo verovatno Kipar.
 
Koliko favorizovanje Holandije bez razloga .
Kako bez razloga? Najbolje se kotira na kladionicama od pesama iz drugog polufinala. Potpuno očekivan i ispravan izbor zatvaranje.

Kakva Gruzija ljudi, šta je sa vama 💀
 
Kako bez razloga? Najbolje se kotira na kladionicama od pesama iz drugog polufinala. Potpuno očekivan i ispravan izbor zatvaranje.

Kakva Gruzija ljudi, šta je sa vama 💀
Da su Israkill stavili na 16. mesto, tu bi zaista bilo opravdanih reci o 3ABEPN.
 
Kud sam i pominjao da bismo mogli drugi da nastupamo...


ceca-raznatovic.gif
 
Luksemburg je dobio da zatvara kao nagradu/ poklon za povratak. Prošle godine su stavili Finsku i Australiju da zatvaraju, pesme koje su završile u top 10 i pobedile u svojim polufinalima. Logično da će, vodeći se tom logikom, dati Holandiji da zatvara, a ne nebitnoj Gruziji koja verovatno ispada.
 
Luksemburg je dobio da zatvara kao nagradu/ poklon za povratak. Prošle godine su stavili Finsku i Australiju da zatvaraju, pesme koje su završile u top 10 i pobedile u svojim polufinalima. Logično da će, vodeći se tom logikom, dati Holandiji da zatvara, a ne nebitnoj Gruziji koja verovatno ispada.
Gruzija ne bi imala cega da se plasi da je poslala nesto poput Litvanije ove godine.
 
Back
Top