ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Ipak sad kad čujem opet Ramondu nakon mediocre pesme sa Kipra, zvuči mi super promena na atmosferičnu baladu
 
Ipak sad kad čujem opet Ramondu nakon mediocre pesme sa Kipra, zvuči mi super promena na atmosferičnu baladu
Eto, Kipar i Island su unapred propali, Irska isto nema sanse za finale, Australija slicno, Moldavija i Azerbejdzan bi mogli samo ako pokidaju sa nastupom.
 
Ma dobro u te priče ne vjerujem, to mi je prevelika teorija zavjere ipak 😂 iste te 2022. kad se najviše negativno pričalo o Srbiji, bila je top 5 i to lagano, kod žirija najbolje još od Željka.
U suštini ko bude htio da glasa za Ramondu, glasaće a da je 2. a da je 15.
Vidjećemo šta će u finalu biti, ali ako i tu izvuče prvu polovinu i stave je među prvih 5 to će baš biti kritično.
Plus još vas stavili 2022. da predzadnji nastupate u finalu, što je top pozicija, a sjećam se koliko je cijela atmosfera bila pozitivna oko Konstrakte, baš je bila voljena, a to su i voditelji pokazali u par navrata

2. mjesto nije idealno, ali samo zato što su obično lošije pjesme na tim pozicijama, dok je prošle godine malo bolja pjesma u vidu Armenije prošla s te pozicije komotno, vjerujem da će te i vi proći, pa makar bili i 8. ili 9. u pf
 
Ali kreštava češka vokalna saobraćajna nesreća između Švajcarske i Francuske 💀💀💀 Vrisak. Ne volim pesmu, ali kako su je ukanalili, haos.
 
Plus još vas stavili 2022. da predzadnji nastupate u finalu, što je top pozicija, a sjećam se koliko je cijela atmosfera bila pozitivna oko Konstrakte, baš je bila voljena, a to su i voditelji pokazali u par navrata

2. mjesto nije idealno, ali samo zato što su obično lošije pjesme na tim pozicijama, dok je prošle godine malo bolja pjesma u vidu Armenije prošla s te pozicije komotno, vjerujem da će te i vi proći, pa makar bili i 8. ili 9. u pf
#SlušajmoHrvate
 
Nije problem u tome da li Teya sada ima manje šanse za finale, problem je što nas iz godine u godinu stavljaju na sam početak polufinala. Nervira me to favorizovanje određenih zemalja koje su njima drage. Zato mi je milion puta bilo draže izvlačenje kuglica pa kome šta zapadne.
 
Plus još vas stavili 2022. da predzadnji nastupate u finalu, što je top pozicija, a sjećam se koliko je cijela atmosfera bila pozitivna oko Konstrakte, baš je bila voljena, a to su i voditelji pokazali u par navrata

2. mjesto nije idealno, ali samo zato što su obično lošije pjesme na tim pozicijama, dok je prošle godine malo bolja pjesma u vidu Armenije prošla s te pozicije komotno, vjerujem da će te i vi proći, pa makar bili i 8. ili 9. u pf
Slovenci bi trebali otprilike da drhte do zadnjeg momenta.
 
Back
Top