ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Svi favoriti izvukli Producer's Choice

survivorsrbija2-survivor-srbija.gif
 
I ovo sa izborom ebu-a za to u kojoj polovini nastupa je bezveze.
Prvo su uzeli sebi za pravo da odredjuju redne brojeve, sad nekima i polovinu u kojoj ce neki nastupati.

Cisto pravo da favorizuju koga oni zele.
 
Bogami sledeće godine bismo mogli da pauziramo od Evrovizije. Em zbog ovoga sa Izraelom (ako stvarno pobede a sad se već bojim toga), em ćemo one tamo godine imati više para pa nećemo biti sirotinja.
 
Ovo sve smrdi opet na 400+ poena, ali aj bar za Ukrajinu je bilo iz sazaljena, iz kog razloga bi bilo ovde? I to jos na racun Hrvatske, uf sad mi drago sto verovatno necu gledati uzivo.
 
Nema toliko jevreja po Evropi koliko ima ljudi koji su pro-Izrael po raznoraznim osnovama.

Začudio sam se, recimo, u Češkoj koliko je jak taj sentiment. Prosečnog čoveka Srbiji ili boli uvo ili je blago za Palestinu, tamo su svi hardcore pro-Izrael, svuda zastave. Tako da je takvo mnjenje u Evropi nažalost...
Da, Česi slepo podržavaju sve što se smatra zapadnim... Okupacija Sovjeta je ostavila takav sentiment.
 
Ma ljudi, polako, do te fotografije koju je navodno pustio RAI niko nije razmisljao o organizovanom glasanju. Prvo mozda lazna buva, drugo i da nije ne znaci da ce biti tako u svakoj zemlji. Nemojte se stresirati pre vremena. Stresirajte se u subotu ionako ne mozete bas nista uraditi.
 
A meni nije jasno, zar svi glasovi ne odu preko neke nemacke kompanije, zar bi ovi iz RAI-a vec imali te rezultate?
 
Ako Izrael bude organizovao ESC šaljemo Maju Nikolić tamo, ima da nas optuže za teroristički napad
 
Trenutno stanje pregleda na You Tube

Najgledanija Grčka 46 700
Švajcarska 11 000

ostali jednocifreni-Izrael 4 500
 
A meni nije jasno, zar svi glasovi ne odu preko neke nemacke kompanije, zar bi ovi iz RAI-a vec imali te rezultate?
Svaka zemlja ima svog nacionalnog provajdera glasanja, nama je NTH Media godinama. Ti provajderi obezbeđuju one brojeve za SMS/telefonsko glasanje, obračunavaju pa onda šalju digame-u valjda
 
Ma ako Izrael pobedi ne samo da cemo mi pauzirati, vec jedno 20tak zemalja...pa nek se puse i nek ucestvuje zapadni svet samo kao 50tih
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top