ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Pa nije mi jasno zašto bi to uradili, ne učestvuju prvi put na Evroviziji, to mi deluje kao logično objašnjenje
 
Hvala svima onima koji su zadnjih dana pridonosili hajpu oko moguće i izgledne pobjede Hrvatske. Kod mene tog hajpa više nema ni procent. 🥰
Laku noć, Europo.
Saberi se Marko, pobeđuje Lazanja, a Izrael dobija 2.mesto kao utešnu nagradu za ništa
 
@Nije sve tako sivo
Pa jeste bilo puno negodovanja, samo što je poenta da javno mnjenje u EU 90+% podržava Ukrajinu, dok Palestinu podržavaju skoro isključivo levičari i Muslimanski migranti što kaže zakaya. Većina desnice u EU je ekstremno pro-Izrael.

Kod nas su druga pitanja bitna pa se o tome ni ne priča, ne znam uopšte da li neki političar zauzima stav po tom pitanju.



Naravno da jeste licemerno i odvratno, ali je tako. Ili ćeš da igraš po pravilima ili nećeš igrati...
 
Hvala svima onima koji su zadnjih dana pridonosili hajpu oko moguće i izgledne pobjede Hrvatske. Kod mene tog hajpa više nema ni procent. 🥰
Laku noć, Europo.
Nada poslednja umire, nemoj tako. Ja ću ostati skeptik do kraja povodom ovog skandala, nadajući se da je štenara nešto gadno istrolovala.
 
Ma neće pobediti Izrael, šta vam je, samo će se boriti sa sotonjarom za pobedu. 🤣
Aaaaaa ne mogu ni da zamislim scenario da Izrael i Irska dele ekran u završnici. 🤣
Ipak, napred Hrvatska, oduvaj ih i ne dozvoli baš toliko skandal. 😄🫶
 
Evo nek se digne i Tijanić iz groba pa da tresne Izraelce ko muve u studiju RTS-
 
Back
Top