ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Najgore je što smo uopšte zaboravili da razmatramo ovaj scenario, ako je info tačan treba platiti RAIu kaznu koju dobiju pošto bi u subotu verovatno upali u kliničku depresiju. Ovako bar imamo vremena da procesuiramo informacije.
 
Kako dalje nakon ovog?

Think Little Man GIF by MOODMAN
 
Nema toliko jevreja po Evropi koliko ima ljudi koji su pro-Izrael po raznoraznim osnovama.

Začudio sam se, recimo, u Češkoj koliko je jak taj sentiment. Prosečnog čoveka Srbiji ili boli uvo ili je blago za Palestinu, tamo su svi hardcore pro-Izrael, svuda zastave. Tako da je takvo mnjenje u Evropi nažalost...
Da, ljudi previse gledaju drustvene mreze pa zaboravljaju da su u velikom delu evrope za palestinu u sustini samo migranti i komunjare. A desnica nikad jaca

Mi smo jedino “za palestinu” posto nato los, al nas potpuno zabole u sustini
 
Ja sam stavio Izrael u top 3 na kladionici ovde ali sam mislio da ce dobiti solidne poene zirija ili nesto, a ne ovako 30% vise od drugoplasiranog :sick:
 
Kako dalje nakon ovog?

Think Little Man GIF by MOODMAN
Jbm ti sve, na zašto baš sada kada je Lazanja na korak da uspe u svetu? 🥹 Ja ću se i dalje truditi da zanemarim ovu očajnu činjenicu vezanu za Iz**el.
 
Ja živim za Duškinu reakciju dok Izrael bude dobijao dvanestice, kad je to bilo s Ukrajinom pizdela je na max, sad ima da prsne skroz.
 
Jbm ti sve, na zašto baš sada kada je Lazanja na korak da uspe u svetu? 🥹 Ja ću se i dalje truditi da zanemarim ovu očajnu činjenicu vezanu za Iz**el.
Ma užas, ajd sad skupi hajp za praćenje finala lol, i to naravno štenara me duševno poremeti, ko će drugi
 
Ja se sjećam da su 2010-2012 kada EBU nije objavljivao odvojene rezultate za svaku zemlju neke zemlje objavljivali samo glasove svog žirija, jer glasove publike nisu znali.
 
Najgore je što smo uopšte zaboravili da razmatramo ovaj scenario, ako je info tačan treba platiti RAIu kaznu koju dobiju pošto bi u subotu verovatno upali u kliničku depresiju. Ovako bar imamo vremena da procesuiramo informacije.
Najgore što bismo stvarno se prevrnuli.
 
NIje ok ni za Ukrajinu ako ćemo pošteno, ja ne mogu sad da romantizujem njihovu pobedu. Pomalo i priželjkujem da se ovo dogodi EBU, kad nisu sposobni da razgraniče sa politikom jednom za svagda.
Upravo to.
Samo što Izrael neće pobediti, a Stefanija je iza sebe ostavila mini remek delo Sema Rydera, Chanel najbolju Špansku pesmu u 21.veku, odličnu Korneliju, našu Konstraktu.
Tada niko nije bio previše tužan, već su svi bili u fazonu očekivano znali smo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top