fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Plesaci i jesu namerno stilizovani da izgledaju kitch i plasticni. Sa plasticnim osmehom treba da budu susta suprotnost nadrndanom liku iz pesme, ili alter egu Kaarija.
Ok. To je za one koje razumeju tekst ili su upuceni na tekst pesme (pre svega mislim na ESC fanove). A posto su vecina obicni gledaoci i slusaoci koji ce glasati (mada sam ja i dalje ubedjen da fanovi nose prevagu sto se glasova tice) oni ce na osnovu onoga sto vide proceniti da li ima se dopada ili ne, ne znajuci ili ne shvatajuci smisao nastupa, izgleda izvodjaca ili neceg treceg.
Meni ovako, laicki, ono sto vidim kvari utisak i vise mi se dopada sa NF.
 
Ja sam u iskušenju da zamenim Švedsku i Finsku tj. tj da stavim Finsku na 1. mesto, a Švedsku na 2. ali ne volim da menjam pobednike samo tako, kao što sam prošle godine to uradio sa Holandijom i Španijom..
 
Čas jahanja na tirkiznom tepihu

KMXNc4d.jpg
 
Ja nikako ne mogu da se odlučim ko mi je #1 Finska ili Češka 😁 Odličan je
 
Iscureo ceo nastup na YT, snimao neko iz fan pita. Publika je u transu i svi pevaju cha cha cha, zvuci brutalno. Pobednik televotinga!
 
Evo gledam i ja i tako bih voleo da budem u publici kad krene Kaarija 😭
 
Finci su mi najdraži od tih sjevernjaka, nekako mi djeluju najsrdačnije. Baš bih volio da im Kaarija donese pobjedu, vidi se da uživa maksimalnu podršku. Kad se sjetim reakcija finskih komentatora 2006. na glasanje i pobjedu, ono je sve 🧡
 
Back
Top