fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Danas sam bio u Eurovillage bio je koncert 🇦🇿, 🇳🇴, 🇫🇮 i 🇮🇹.. Alessandra je otkazala u poslednji trenutak, ne može da isprati tempo, ovo je pakao od tempa koji je BBC nametnuo sa nastupima na nekoliko mesta... 🇦🇿 sam uhvatio poslednji deo to je bilo preslatko, "Yesterday" od Beatles i još neke pesme onako u Liverpulu, baš simpa.. :)
Käärijä je stvarno napravio ludnicu, mada su mu pesme iste sve, meni se stvarno ne dopada, i one zajebancije opet iste "Kaaaaaarijaa from Finland" i blabla, broken English, a onda Marco Mengoni.. 💚🤍❤️ Kakav je to izvođač, to se uživa slušajući, to je nešto za pamćenje.. 👌😍
Pevao je u 2013 i 2023 u još neke njegove pesme koje baš volim, tako da mini koncert je bio, on je najviše odradio pesama, Kaarija je samo 3 + "Cha Cha Cha", a Marco bogami i solidan koncert.

Ovo kad je krenulo "Cha Cha Cha" kako su svi pohrlili prema bini.. 🤭 A ja na travi sedim i gledam ekran, a kad je Marco krenuo onda ja trk... 🤭
 

Attachments

  • IMG_20230510_232602.jpg
    IMG_20230510_232602.jpg
    1.5 MB · Views: 4
  • IMG_20230510_232635.jpg
    IMG_20230510_232635.jpg
    3.4 MB · Views: 4
Meni je kod Lorin problem što kod nje nema trunke spontanosti u nastupu, sve je mehanički i izvežbano do perfekcije. Uostalom kao i kod svih švedskih izvođača. Kerije mi pak deluje potpuno opušteno i relaksirano. Plus je pesma mnogo bolja i originalnija u poređenju sa Tatoo koji je Juforija vol 2. Da se razumemo, nisam protiv Lorin jer je odradila fenomenalan posao, ali meni je to njemo jednostavno prevaziđeno
 
k%C3%A4%C3%A4rij%C3%A4-with-lauri-the-rasmus-v0-bh3tn3xi2mza1.jpg
Sa Laurijem (The Rasmus)

Čovek prirodno plav lol
 
Boli me glava cijeli dan danas a to se poslednji put desilo na dan finala Evrovizije 2006. godine.

Pametnom dosta.

Pjesma kidalica, ako pobijedi, neka ide 'history caught in a loop' što kaže Noa, ali odgovor je 'no we don't wanna change it'
 
Zadnji put kad sam ovako jako volio neku pjesmu, kao šta volim ovu, je bila Italija 2017., to se završilo katastrofalno, sjećam se koliko mi je bio žao što je pa možemo slobodno reći flopnuo Gabbani tad, ovo naravno neće flopnut kao Gabbani, ali će mi isto biti jako žao ako ovo danas ne pobijedi. Kad je izabrana ova pjesma rekao sam da ću do finala esca vjerovat da ovo može pobijedit, taj dan je došao i još uvijek vjerujem u to. Ova pjesma me baš ispunjava nekom radošću svaki put kad je slušam i svaka čast i Loreen, ali po meni ovo puno više zaslužuje pobjedu, ovo je ludo, zabavno, jako kreativno i prezarazno. ESC treba ovakvog pobjednika!
Naprijed 🇫🇮
Naprijed Kaaaaarija 🖤💚
Helsinki 2024 🤞
 
Njegova pobjeda (i još nekih koji pjevaju na svom jeziku) bi sigurno dala vjetar u leđa ljudima sledeće godine da budu svoji i drže se maternjeg jezika, što je odlična stvar
 
Iako od starta nisam bio fan ove pesme, naprotiv, mrzeo sam je dobrih mesec dana od NF-a, vremenom sam došao do toga da mi se samo ne sviđa, što je veliki uspeh. :D Karija je preharizmatičan, zabavan, potrefio je taj viralni momenat i ako već neće pobediti kvalitet u vidu Španije, neka pobedi on, navijam. Eto, rekao sam. :D
 
Ja sam iduće godine u Helsinkiju.
Hvala na svemu, moralni pobjedniče. 💚
 
Back
Top