fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Ajmo se praviti da smo šokrani. :ROFLMAO: Izlišno je reći ovde da je bilo očekivano, ali meni je ovaj nastup slabiji u poređenju sa onim sa NF-a.
 
I meni. U drugom delu su vokali shaky. Mada je perfirmance vrh.
 
Ova Finska je bas vestacki napumpana, meni ni nastup, a ni njegov glas uopste ne prijaju.
I njegov izgled mi je uzas, ako se vec obukao u onaj kostim, mogao je malo da poradi na sebi…a jos kada sam mu video zube na onoj razglednici…kuku…🙄
Svestan sam da je jedan od glavnih favorita, ali ja licno uopste ne bih bio zadovoljan da on pobedi.
 
Ja sam mislio da će ovo biti bolje nego što je bilo, iako je bilo dobro.
Više nisam ni siguran da li će baš da sašije televoting toliko
 
Možda smo se mi malo istrošili, pa nekako ne udara isto. NF nastup mi je ipak malo jači (ili je opet do tog momenta).

Svejedno, navijam za Finsku.
 
Definitivno nije isto ko na UMK, ali većini gledatelja i glasača je ovo večeras bila premijera tako da ne sumnjam da ih je oduševio
 
meni ovo slabije nego UMK ali i dalje bih voleo da pobedi mada mislim da nema šanse
 
Pojela ga Lorin za doručak nažalost ali kako ne želim da pobedi sa reciklažom reciklaže def. sam za ovog. Mada meni je ovo borderline joke entry, a da oboje smrde sa ekrana, smrde
 
Vokalno je Loreen sažvakala njega ali da, što se reakcije i atmosfere tiče, on je nju nadmašio
Pa baš može vokalno da se poredi Kaarija sa Loreen, kao da upoređujem glas Mimi Mercedes sa glasom Danice Krstić 😭
 
Čini mi se da će Kaarija uzeti tu "drugu esenciju" što su mnogi naveli kao kriterijum kod žirija.
 
Uhvatila me anksioznost da neće one daske razbit, čak se i malo pomučio sa drugom daskom, odma sam se sjetio Rose Linn, jer sam i za nju imao anksioznost xD
 
Na prvu mi se nije dotoliko dopao, trebalo mi vise slusanja da razumem zasto je toliki favorit. Zbog toga i mislim da nece dotolike simpatije pokupitii random gledalaca, ali videcemo, za ziri stvarno ne verujem da ce ga dotoliko glasati.
 
Ubedljivo najbolji nastup sinoc. Vokalno nije bilo najbolje izvodjenje ali sveukupno jaci utisak nego na nacionalnom izboru.

Iako mislim da ce ipak Loreen pobediti, svim srcem u subotu sam uz Kaariju.
 
Back
Top