fi Finska 2023: Käärijä - Cha Cha Cha

Baš sam bio ubeđen da pobeđuje do kraja. Nisam verovao da će razlika kod žirija da bude skoro 200 poena.

Ipak, može da bude zadovoljan jer je ostvario drugi najveći televote u istoriji 💚🖤 Takođe, 4. mesto kod žirija je prilično dobro i dosta više nego što su ljudi predviđali.
 
Svaka mu čast na pobedi u televotingu, iako ja više cenim žiri, i to je itekako za respect.. Nisam fan niti pesme niti izvođača, ali je napravio boom i ovde u Liverpulu, a i koliko se vidi na mnogim mestima.. Doneo je posebnu neku energiju, koja meni lično ne prija, ali ok to je to.. 🙌 Bravo još jednom...
 
what-duolingo-uk-tweeted-v0-1t2olrurbqza1.png

Lol
 
Baš šteta što ga je žiri pokopao ovako. Bukvalno nemam nijedan pozitivan komentar za žiri više, naprave jednu dobru stvar, zaje*u pet.

Kao 'pa Poljska bi u suprotnom bila top 10'. Pa šta? Bolje da bude u top 10 neko ko je od publike dobio 81 poen nego neko ko je dobio 21.
 
Znam ali @Majsta94 na osnovu kojih merila da daju Poljskoj te poene.. Ljudi morate malo bar biti realni.. 😌😔
 
Pa:

1. Dijaspora, kao i naši kad su ugurali Balkaniku skoro u top 10 po publici, a ugurali su Hurricane.
2. Vesela pop pjesmica, zarazna, sa lijepom pjevačicom koja fino pjeva i spremila 'klasični' evrovizijski nastup koji očito i dalje prolazi.

A na osnovu kojih mjerila je Švedska 2018. uzela žiri, recimo? Ili po čemu je Loreen zaslužila skoro duplo više poena od Italije?
 
Ako pod realni misliš da se moramo složiti sa tvojim mišljenjem, onda ne moramo.
Ne treba ti mišljenje za Poljsku, samo prosečan sluh i par ušiju.. 😉 Ne postoji žiri koji bi 🇵🇱 2023 dao više od 10-ak bodova ukupno..believe me. 😉
Ne znam zašto na mene tako neprijateljski "ideš", i apriore negativno, veruj mi da potrebe nema... :)
 
Za mene je on takođe moralni pobednik. Na stranu moj muzički ukus, ali lik je servirao nešto drugačije, potrefio je ono što treba kada je taj viralni trenutak u pitanju i razvalio. Svakako bi bio jedan od kreativnijih pobednika, što se mene tiče. Dovoljno o svemu tome govori tvt i 18 dvanaestica. Jedino zbog čega mi je žao jeste što se ovakvi fenomeni dešavaju vrlo retko, jer je jako teško pronaći takav recept.
 
Ovaj gospodin je pokazao da zna znanje i praticu njegov dalji rad.
Isto, već sam sačuvao par njegovih pesama, nadam se i da će sa svojom muzikom eksperimentisati sa žanrovima kao sa Cha Cha Cha .
 
Back
Top