Forum Song Contest - Pravilnik

Pa svako ko učestvuje ima pravo da iznese svoje mišljenje lol, a i to ne znači da neko ko do sad nije organizovao neće organizovati.
 
Ovi predlozi su svi u korist forumske zajednice kako bi bilo što manje zloupotrebe i diskriminacije, nema ničeg lošeg u tome...
 
Što se mene tiče, ja sam svoj stav jasno izrekao da mislim da je pogrešno da pobednik bude DF (ali kako je to već tradicija od početka - teško da bi neko sem mene glasao da se to promeni)

Ovo je vec preterano, zasto da nema nagrada za pobedu?
 
Zato što može da se radi o pesmi koja nije zaslužila finale. To je moje mišljenje.
 
Pa ako nije zasluzila finale da je direkt u top3 nece pobijedit
 
Pa vi ste hit! 😂 Ovaj sukob Anhela i Boxy-a ni u snu ne bih mogao da zamislim.
 
Fox Tv Popcorn GIF by The Four
 
šta je neko zaslužio je subjektivno

Pey Piva je isto tako zaslužila pobedu pa su se ljudi uplašili i krenuli da je bojkotuju pošto bi objektivno pobedila sa preko 250 poena. Dula Pipa na aparate.
 
Last edited:
Ja sam ZA da organizator ide direktno u finale, treba nagraditi vreme i trud koji ulaže. Čak i da samo beležiš glasove pa je obaveza, a tek koliko se ljudi potrude da to bude i vizuelno lepo, potkrepljeno informacijama, to je ozbiljan trud.
Možda čak i zaslužuje više nego pobednik, ali to je već u evrovizijskom duhu i tako bi i trebalo da ostane.
 
Ja sam svoj stav o tome zasto treba da organizator bude DF izneo i drzim se toga.
Ovaj problem koji se navodi ukoliko se potrefi da oba DF budu istom pf, se moze lako resiti, da ne kazem, "nastelovati".
Ove moje stavove i predloge iznosim iz svog ugla za sta mislim da nije komplikovano da sam u ulozi organizatora.
 
Podržavamo novi Tinteov zakon gde će domaćin biti DF.
O potecijalom rasporedu u pf gde obrćemo jednog tamo jednog vamo skontaće samo ljudi koji kopiraju listu u eksel i provere stanje. Al to je spekulacija za dve pesme, malo je intrigantno ali i zabavno.
 
I to je resivo, ali kasnije cu pisati o tome. Sad nemam vremena.
 
ako se zadaci random generišu zašto onda u slučaju i da je organizator DF raspored polufinala ne bude random generisan? (ali pod uslovom da pobednik prošlog izdanja i organizator budu u različitim pf naravno)
 
To moze biti jedno od resenja, u slucaju da se ne moze klasicnim abecednim putem resiti.
Inace imam problem da kroz pisanje lepo objasnim ili ovako usmeno (zato sam maksimalno izbegavao usmene na fakultetime, pa makar dobijao 2-3 ocene nize). Ali pokusacu da objasnim.

Moze se i dalje praviti raspored abecednim redom, samo recimo tamo gde ima ime i prezime u potpisu uzeti da je na prvom mestu ono odgovarajuce.

Npr. Ako je u potpisu Ana Stanic, gleda se Ana i ukoliko se DF nadju u istom pf-u, staviti Stanic Ana i videti da li ce razdvojiti. I tako uraditi sa par njih.
Kao dokaz oko rasporeda (nacin na koji je pravio raspored) se uz prijavu ili nakon nje prosledi toj istoj osobi kod koje je prijava organizatora. Pa ako neko zatrazi na uvid, moze se pokazati (mada je meni totalno nebitno kako se pravi raspored) Prezentacija ne bi bila po abecednom redu nego random, a tako i redosled u pf-ima.

Opet naglasavam, da ove predloge gledam iz svog ugla u ulozi organizatora.
 
Podsećam vas da u anketi možete da glasate do sutra u 21:47.
 
Baš me zanimaju rezultati večeras. :eek:
 
Glasanje u anketi je završeno. Izjasnilo se 47 članova foruma, a rezultati su sledeći:
  • Opcija DA je dobila 27 glasova (57,4%);
  • Opcija NE je dobila 20 glasova (42,6%).
U narednom periodu razmotriće se predlozi, pa ako se iznađe razumno rešenje, koje nije komplikovano i ne narušava koncept takmičenja, da se implementira u dogledno vreme, bilo to do kraja ove ili početkom sledeće godine.

OrgDF_rezultati_ankete.jpg
 
Back
Top