fr Francuska 2022: Alvan & Ahez - Fulenn

Ništa od pobjede, ali ide ovo visoko na tvt. Super izgleda, dobro im ide ova zelena boja.
 
Mislim da ce, uz odlicne kadrove, biti jedni od boljih, u samom vrhu sto se tice nastupa. Jako mi se dopada, na snimku, kadar gde se vidi sa nase leve strane plamen, pored vodopada, a na bini su njih tri na onom rekvizitu visoko, a ispred je muski sa igracicom. Pri tom su boje odgovarajuce. Bas sam zadovoljan kako to izgleda.
Ali zato pesma .... :censored:
 
Opet sam se zarazio ovom pesmom. Baš nedostaje, iako mi nije bila prvi favorit na CVQD.

 
Super im je druga proba. Nastup je sličan kao na nacionalnom izboru, tu je postolje sa stepenicama, tri vokala koji čine Ahez, plesačica i Alvan naravno, ali prilagođeno evrovizijskoj sceni. Mnogo zelenog svetla ima sa svih strana, odlično su iskoristili sunce, tačnije zelena animacija na LED ekranu kruži oko nesretnog sunca, lepo se to uklopilo, zatim na podu zeleni krug sa nekim efektima, dosta vatre, dima, dva "ložišta" za vatrene plamenove su na glavnoj bini, a dva ispred vodopada. Meni ovo izgleda magično, dinamično je sve i drugačije.​
 
Nastup je super, ali devojke iz Aheza ne zvuče baš najbolje
 
Djeluje nekako čudno, mlako i tromo. Dosta slabije nego na NF
 
Što se mene tiče, sve je kako treba da bude, izgleda fenomenalno. Šteta samo što su u prvom delu, mogu vrlo lako da zamislim i da će otvoriti finale.
 
Definitivno su se najbolje snasli sa suncem tj. najbolje su ga zamaskirali. Meni ovo bas lepo sve izgleda.
A ništa o zvuku, samo izgled, meni ovo zvuči jako dobro uživo, gotovo kao u studijskoj verziji..
 
Meni su oni kao neka simpaticna deca koja se igraju da su u kultu
 
Last edited:
Back
Top