gr Grčka 2023: Victor Vernicos - What They Say

Ne govori engleski, izgovor dok peva mu je katastrofalan, estetika mu je klasicno istocnjacka, zvuk isto. Plus se nije na vreme uhvatio na voz popularnih izvodjaca sa istoka ranih 2000ih.

Istinu zboriš. Od njegovog ‘engleskog’ uši krvare.
 
Нико није ни рекао да је неуспех на Евровизију убица каријере познатих. Али је чињеница да им чак ни добар резултат финансијски и каријерно не доносе ништа вау. А добар део тих познатих је имао углавном крш песме које су добили појефтино, резултат је познат - Северина, Бони Тајлер, Каскада, Блу.... Мислим да сам чак негде прочитао и како је Сергеј Лазарев изјавио да га је Евровизија финансијски прилично исцрпела.
Ima istine, ali treba napomenuti mozda ESC finansijski ne doprinosi mnogo, ali ni Lazareva ni Maneskin grupu ne bi za njih culi da nije bilo ESC-a. Vidite sta je donela Evrovizija Maneskinu, sta je donela Celine Dion, Abbi, nije da nije isplativo, ali slazem se da velike zvezde ne zele da ucestvuju zbog potencijalnog neuspeha.
 
Cesto kad dodju poznati, razlog je jedino predstavljanje svoje zemlje. Kao sportisti koji nemaju nikakvu ili minimalnu kompenzaciju za nastup u reprezentaciji. Sve se svodi na licnu zelju, i zaists cenim jaka imena koja dodju na ESC, kako god prosla
 
Mislim da ce ovo biti retka godina da mi Grcka nece biti ni blizu top 10 (po ovome sto sam cuo), plus inat sto nisu izabrali Evangelia-u posto je ona takav potencijal i mogla bi lep score da donese.
 
Neobičan izbor, bila sam ubeđena da će Melissu izabrati. Usput smo dobili i najmlađeg učesnika izdanja (teško da će ga neko nadmašiti) pošto ima 16 godina.

Pardon, 17, sad sam pročitala da je 2006. rođen.
 
Joj ovo uopšte ne obećava.. :(
 
Znao sam, polu-Danac sa skandinavskom baladom. Fazon kao prosle godine.
 
Izgleda da grcke pevace apsolutno vise ne zanima Evrovizija, pa sad moraju da prevoze pevace iz Evrope.
 
Joj Grčka ubola dva top 10 rezultata i sad misle da znaju formulu (možda i znaju)
 
Ne moze bas da se kaze sa je Helena iz uvoza…zena jeste rodjena u Svedskoj, ali i pre samog ESC ona je pevala u grckoj popularnoj grupi, bila je veliko ime u Grckoj i pre ESCa. I za razliku od ovih pevaca koji se trude da vise predstave Norvesku, Holandiju nego Grcku, ona se potrudila da sto bolje predstavi svoju zemlju.
 
Već sam se pomirio sa tim da (ponovo) neću čuti autentički grčki zvuk, pa ostavljam prostora da mi se ovo svidi. Zapravo, i miriše na nešto što bi moglo biti moj fah.
 
Meh, jos jedan stranac i emigrant sa grckim korenima umesto da izaberu naturalizovanog Grka iki Grkinju. Jednostavno se plase debakla zbog 2018. pa idu na siguricu sa tipicnom skandinavskom pesmicom.
 
Back
Top