it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Minipop

abWhdRe.jpeg
 
Nadam se da omikron ne čita ovu temu, dobiće srčku. A i ja ću ahahah

Pesma mi je u top 3, ali stvarno ne želim još jednu RAI organizaciju.
 
HRT. RAI smo već videli.

Ali ako može Italiji da se oduzme pravo organizacije, onda neka pobeđuju i sto puta ako treba.
 
Ova je u vrhu na kladzi.

Nisam najzadovoljniji kako peva uzivo. Malo mi zvuci ko amaterka ali pesma je lepa.
 
Kako, bre, amaterka? Jesi li slusao izvodjenje Rondine?

Ja mislim da su Italijani uradili strava nastup. Stilista joj je isti kao Maneskina. Ona sigurna na sceni.
 
Last edited:
Nije amaterka ali na momente mi zazvuci kao random devojka na karaokama. :))
 
Pesma Italije mi je bzv ove godine, kao Portugal 2023. samo sto je Portugal meni bio i bolji, a Italija ce proci mnogo bolje od njih, jer je to Italija..

Mnogo boljih pesama je bilo ove godine na San Remu, 3 ili 4 puta su Italiju od povratka na ovo takmicenje predstavljale žene i zanimljivo to su i ubedljivoo najgori plasmani ove zemlje, samo kada su ih muskarci predstavljali su bili dobro plasirani u makar u top 5 ili top 10 uglavnom ja mislim..

Zapravoo 2012.godine su prosli solidno, ali i to je jedan od slabijih plasmana ove zemlje od povratka, jer su uvek top 6 u 90% slucaja u najgorem slucaju..
 
Pa ne znam, meni deluje kao jedan od najjacih vokala ove godine.
Ovo. Em peva, em igra, sve je to tako dobro ukomponovano. Studijska verzija daleeko ispod lajva, sto ne mogu da kazem za ostale, ili bar veliku vecinu izvedba.

Meni je bila i ostala favorit za pobedu. :D
 
Ovo. Em peva, em igra, sve je to tako dobro ukomponovano. Studijska verzija daleeko ispod lajva, sto ne mogu da kazem za ostale, ili bar veliku vecinu izvedba.

Meni je bila i ostala favorit za pobedu. :D
Angelina bez greske. 👏👏 Jedino su mi ona i Litvanac kompletni, od svih live nastupa.
 
Back
Top