it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Bolje da su napisali live at Sanremo... Svašta...
 
Ovu pesmu baš slušam poslednja dva dana, baš mi se đa.
 
Pisalo je tako i prosle godine. Tehnicki Sanremo jeste NF, koliko god da je festival kome je ESC samo jedna od namena
 
Neću prežaliti što nećemo gledati Tuta Gold u Malmeu, ali ovo je dostojna zamena, pre svega jer Angelina puca od harizme i energije dok izvodi ovaj pesmuljak, a pri tom je vokalno sjajna. Prosto te tera da joj se priključiš u pevanju i đipanju, iako nemaš pojma o čemu se radi u pesmi.

Ipak, mislim da je precenjena na kladionicama, a nekako mi se čini da nije toliko jury friendly kao neke prethodne italijanske pesme koje su super prolazili kod žirija, pa očekujem neki nategnuti top 10 plasman. Videćemo.
 
Ghali u trendingu u Tunisu, a rođen je u Italiji! 🥺💔
 
Ona je u Spotify Viral u gotovo svim zemljama Evrope. 😳
 
Ne znam, uglavnom me ne interesuju pobednici Sanrema. Ovo je prvi put nakon 2012. da me zaista zanima Italija na ESC.
 
Она стварно можда најбоље прође на оба фронта, харизма плус пјесма заразна плус људи воле Италију свакако, ја бих рекао да је топ 5 њен
 
Angelina je moj broj 1 i dalje, ali mi se Mahmood i Annalisa i dale plasiraju najvise od svih konurenata do sad. Bukv mi je Italija dala top 3 za Evroviziju.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Angelina Mango je juce izjavila da je skratila pesmu na 3 minuta i da je proučila način kako da ispuni veliku scenu u Malmeu, posto je „mala“, pa možemo da zamislimo rezultat rada na nastupu za „La Noiu” - verovatno ima plesace i neko ludilo na led ekranima.
 
Back
Top