Izbori

Možda se složi da se formira komisija u kojoj će biti predstavnici Brazila, Kine, Rusije, Belorusije, Španije, Slovačke, Mađarske i Angole. :)
 
^ Liga čeličnih prijatelja

Ova rezolucija je baš legla EU, taman imaju dodatni mehanizam da ga pritiskaju za stvari koje nisu isključivo vezane za izbore a koje su nam odavno uslov za dalje pregovore.
 
Mislim da će opozicija na ponovljenim izborima dobiti još manje glasova.
 
A zašto ne spoje gradske i lokalne izbore, zar nisu i oni bili planirani na proleće
 
Opet povlače ljude, znači kreće kampanja..za gradske, džaba je u petak sednica, već su se dogovorili za izbore..
 
Samo ne znam da li su stvarno toliko osilni i bahati da isto rade drugi put.
Zar nije dosta ispiranje mozga svaki dan tv+novine i Nestor u rezervi.
 
ne znam šta bih ti rekao, ali situacija je vrlo škakljiva...
 
Ja sve razumem, mislim probam da razumem. Ima ljudi koji smatraju da je 50k za neki izmisljen posao dovoljno da glasas za ovu vlast, neki se poradju za 3k, ajde i to da razumes, ali da neko svojom voljom ode i glasa za Nestorovica, neka kazu da sam ovakav ili onakav, ali takvima bi oduzeo pravo glasa za 99 narednih godina. A neke ankete koje sam imao priliku da vidim samo pokazaju da je takvih sve vise i vise.
 
Vučić je malo pre rekao da je dogovoreno da je kandidat za predsednicu Skupštine Srbije Ana Brnabić, a kandidat za gradonačelnika Aleksandar Šapić.
Ko će biti premijer, saznaćemo za oko 10 dana.
 
To dođe nešto slično kao u Zvezdama Granda, dalje ide, dalje ide, u sledeći krug je prošao :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Čekamo Oskara da nam kaže ko 🤭
 
Back
Top