Kako se danas osećate?


Navukao se tek sad na ovo jer mi iskakao neki Gladiator x You're Mine Mashup na tiktoku

Pogrešna tema 💀
 
Last edited:
Godine prolaze, danas si mlad sutra si u kovčegu.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Pa da, sad kad pomislim na prvu prvu svoju vezu i meni bi bilo 10 godina hahahahagga
 
Zorja objavila kako je njoj i Lazaru 10 godina sad, a ja u glavim sabiram koliko ona to sad ima godina i koliko je imala pre 10 godina godina da bude vec u vezi od 10 godina a isto smo godiste kukuuu
Od 17-te godine su zajedno, čak je izjavila da će biti zajedno i u sledećem životu.😂♥️
 
Setila sam se da su me 2020. na instagramu uhodile Neda Ukraden i Ivana Jordan, bukvalno su mi svaki stori gledale nista mi nije bilo jasno, ja anonimus tezak
 
Hahah, pa Ivana Jordan resherovala story mene i moje drugarice jer smo fazon jedini ljudi koji su okačili neku njenu pesmu, fazon mi pevali Lazaricu onaj falš deo koji je i ona isfalširala i vremenaaaaaaaa, vremenaauuaaaaa. 😂
 
Osecam se kao jedina zena u univerzumu koja ne zna da zaveze peskir oko glave kada se okupa
 
Već drugi dan mi nije dobro od opisa onoga što su uradili policajci u stanu na Karaburmi, a posle i u stanici.
Slušam majku tog momka i nije mi dobro. Premijerka češlja kose.

U živom blatu živimo.
 
Što se mene tiče, pravo pitanje je kada će biti uhapšeni i osuđeni na zatvorske kazne, ali verovatno neće biti ni suspendovani (ili možda samo to, u slučaju nekog jačeg pritiska javnosti, kome se ne nadam).

Verovatniji ishod: od posledica, neki orden ili dva, dogodine kad im zaboravimo imena.
 
Back
Top