Kako se danas osećate?

Kazu mi da trebam biti aktivnija na insta a meni glupo i nemam pojma sta da kacim, mislim kao imam pojma, ali to ne mogu svaki dan
 
Boze na insta nisam okacila nista od 2019 💀💀 stori mozda i jesam 2021 posle sigurno ne

Momak. :ROFLMAO: :ROFLMAO: Jer kao crtam i trebam da se promovisem mada nista ne prodajem i najvise lajkova imam na jednoj slici sa sisama :ROFLMAO:
Instagram svakako prevazidjen okacis na tiktok uz neke glupe efekte i trenutno najpopularniji mim saund i eto tebe u luvru
 
Boze na insta nisam okacila nista od 2019 💀💀 stori mozda i jesam 2021 posle sigurno ne


Instagram svakako prevazidjen okacis na tiktok uz neke glupe efekte i trenutno najpopularniji mim saund i eto tebe u luvru
Jao napravila sam tiktok, ali usla dvaput u zivotu i krenula mi iskakati neka deca u lajvovima nisam znala jesam li im upala u lajv i sta da radim, nista nisam razumela, samo nesto 'tapkajte tapkajte' i neki komentari da Bog sacuva
 
Jao napravila sam tiktok, ali usla dvaput u zivotu i krenula mi iskakati neka deca u lajvovima nisam znala jesam li im upala u lajv i sta da radim, nista nisam razumela, samo nesto 'tapkajte tapkajte' i neki komentari da Bog sacuva
Bravo ja se konačno naterala da obrišem pošto sam krenula da osećam kako mi prži mozak i ubija moždane ćelije :ROFLMAO: :ROFLMAO:

a to tapkanje je bukvalno samo da spamujes lajkovima i srcima a kad dobiju onu ružu il onog lava to znači da su poslali pare da to ljudi rade
 
Bravo ja se konačno naterala da obrišem pošto sam krenula da osećam kako mi prži mozak i ubija moždane ćelije :ROFLMAO: :ROFLMAO:

a to tapkanje je bukvalno samo da spamujes lajkovima i srcima a kad dobiju onu ružu il onog lava to znači da su poslali pare da to ljudi rade
mene bi bilo sramota da govorim tapkajte i da mi neko salje pare mislim volela bih al ne bih mogla hahah jedino fazon patreon i to
 
Ja stalno imam problema sa snovima i uglavnom sanjam na istu temu ružne snove i istripujem se da mi nešto govore i krenu uticati i na moje odluke i život. Verovatno moram ići kod psihologa zbog toga. Ali ja stvarno retko možda jednom u dve godine sanjam lep san a da ga se sećam. Ovako sanjam svaki drugi dan ružne. Użas.
 
Nemoj da dozvoliš da te snovi plaše. Oni često mogu da budu refleksija dešavanja koje svakodnevno živimo, nekada očigledno, a ponekad se tumače simbolima i metaforama. A često su i potpuno besmisleni. Kvalitet sna u velikoj meri zavisi od svakodnevnog života, nivoa stresa i sl.

Neki psihoterapeuti vole da se malo intenzivnije posvete tumačenju snova u cilju boljeg čitanja problema, a tumačenja se tokom seansi često prepuste pacijentu/klijentu koji onda razlaganjem snova često dođu do saznanja da je neki igrokaz tamo prikazan samo na drugačiji način proživljena realnost.
 
Nemoj da dozvoliš da te snovi plaše. Oni često mogu da budu refleksija dešavanja koje svakodnevno živimo, nekada očigledno, a ponekad se tumače simbolima i metaforama. A često su i potpuno besmisleni. Kvalitet sna u velikoj meri zavisi od svakodnevnog života, nivoa stresa i sl.

Neki psihoterapeuti vole da se malo intenzivnije posvete tumačenju snova u cilju boljeg čitanja problema, a tumačenja se tokom seansi često prepuste pacijentu/klijentu koji onda razlaganjem snova često dođu do saznanja da je neki igrokaz tamo prikazan samo na drugačiji način proživljena realnost.
Pa, trudim se sama kao da ispratim to i krenula sam da vodim dnevnik, ne snova, nego ovako generalno pa se nadam da će biti bolje i da ću doći do nekih odgovora.

 
Posle poslednje veze sam se na ljubavnom planu povukao u ilegalu. Dobro mi je i radim na sebi ali osetim da mi treba devojka, ali smara me sto zbog prirode mog posla nikako da upoznam neku iz mog mesta.
 
U biti loše, tužno i umorno proveo sam na groblju oko 2 h, zimske zadušnice, gužvaa.. Ribao sam, vodom i krpama, čistio oko spomenika...
 
Ja kod komsija na rucku, i sad imam casu sa vodom i oni mi daju pivo u staklenoj flasi i kao jao casa jos jedna da mi dodaju, a ja krenula po incerciji da kazem ma sta ce mi casa mogu iz flase, al onda se setih da sam zensko i da trebam da se foliram kako pijem iz case a ne iz flase i nista rekoh sve ok popicu ovu vodu pa cu u tu casu sipati
 
Osećam se zahvalno mom šefu koji mi je dozvolio u poslednji momenat (ranije jutros) da uzmem dva dana slobodno jer sam u Pragu do sutra a zaboravio sam punjač za laptop kod kuće.
 
Back
Top