Kako se danas osećate?

Nesto se zadnjih dana bas osecam lose. Umorno, tromo, malaksalo. Jutros sam dete vodio na neki pregled u Tirsovu, bukvalno kada se nisam srusio dok smo cekali, stvarno mi je bilo neobjasnjivo lose. Nisam meteropata, ali mi ove februarske temperature stvarno ne odgovaraju.
 
Sad sam dozivela mali buling. Moj momak se zaleteo pa rekao drugu da gledam Doru odnosno da sam gledala i sada ja kod tog druga i ovaj meni : meni to nije jasno kako ne moze biti opsednut Evrovizijom, ti si opsednuta, meni je to bolest. A ja bukvalno nista nisam pricala o tome samo mu je ovaj rekao da sam gledala Doru.
 
Ma zabole te uvo šta će on da misli, svako ima nešto što mu je zanimljivo da prati, makar i ekstremno, nema mesta za osudu 👌🏻
 
Poslednjih nekoliko dana sam izmožden do maksimuma, ujutru se bukvalno budim umorniji nego što sam bio prethodno veče pred spavanje. Jeste mi i haos na poslu neki u poslednje vreme, ali uzrok može biti samo ovo nenormalno vreme. 💀
 
Ja mislim da sam čak imao i visok pritisak od vremena, ali sreća stabilizuje se nakon fizičke aktivnosti.
 
Bukvalno sam pre neki dan izmerio 150 sa 85
Znam nabacio sam kile sve to utice, ali i kad sam imao 70kg desavalo mi se da imam visok pritisak.
Nije zdravo ovo vreme, opasno se menja klima.
 
Istina, i kod mene je to slučaj. Inače mi je pritisak ko u deteta, 120 sa 80, a baš pre neki dan sam uzeo da izmerim onako random, i bio je 143 sa 92. :oops: Stabilizuje se relativno brzo doduše, ali u poslednjih 10 dana mi malo više varira. Samo vreme, ništa drugo.
 
Potreseno posle jednog tužnog, ali u isto vreme i filma prepunog snage, nade! 💪 Fantastičan film, stavio sam u temu "Filmovi", pa ako nekog zanima, baš preporučujem!
 
863.jpg

Bukvalno se ovako osećam cele nedelje, jer:
-procesuiram oba pf PzE
-spremam se psihički, fizički i materijalno za sutrašnje finale
-preslušam sve ESC pesme koje samo iskaču u naletima
-obavljam svakodnevne aktivnosti uz prolećne temperature, kada im vreme nije
😌
 
Nego šta ćemo sledeće nedelje kad udari post-PzE depra???
 
Ubrzo će ESC žurke, pa ćemo oštro da sudimo ko je bolestan, a ko ciknuo kada ne treba lol #madridiloveyou
 
Razmišljam da otvorim yt kanal, al ne znam o čemu bih pričala. Kada bi neko drugi sa mnom hteo i došao sa predlogom odmah bih pristala. Da podelim sramotu :ROFLMAO:
 
Back
Top