Kako se danas osećate?

Blago rečeno šokirano. Udario me je auto pre nekih 2 sata i to na pešačkom. Prvi put da sam doživeo tako snažan udarac a evo sedim i osim bolova koje osećam u nozi nije mi ništa. Još uvek ne razumem kako je to uopšte moguće.
 
Došli smo do stadijuma da treba da strahujemo za sopstveni život pri uobičajenim dnevnim aktivnostima. Drži se Destry, verujem da si u šoku, što je potpuno logično.
 
Blago rečeno šokirano. Udario me je auto pre nekih 2 sata i to na pešačkom. Prvi put da sam doživeo tako snažan udarac a evo sedim i osim bolova koje osećam u nozi nije mi ništa. Još uvek ne razumem kako je to uopšte moguće.
Nadam se da si ok. Šaljem ljubav ❤
 
Drž se, bitno da nema fizičkih posledica, a traume će se isceliti! ❤️
 
Drago mi je što počinje jun jer mi je maj bio toliko turbulentan, izazovan i naporan. Toliko malera i negativne energije, obaveza. Treba mi rehabilitacija 🤣
 
Osećam se preporođeno. U poseti sam prijateljicama u Švajcarskoj, okupila se ekipica za drugaricin rođendan. To su ljudi koje poznajem godinama, neke više i od decenije, i ta sigurnost i komfor koju osećam sa njima nažalost nemam ni sa jednim drugarom u Češkoj gde živim. Napunio sam baterije.
 
I ovde topli talas do utorka. Spustili sve roletne, uključili klimu, toe štoe.
 
Za vikend i u ponedeljak i do 36 stepeni u BG-u. 💀 Leto mi je inače omiljeno godišnje doba, ali u poslednje vreme ovi ekstremi i krajnosti postaju nepodnošljivi.
 
Ne podnosim leto i vrućine, voleo bih da je cele godine januar-februar 🫠
 
Jesam letnje dete, ali definitivno lakše ugrejati se zimi nego ohladiti se leti. Zimi mogu da nabacim na sebe slojeve i slojeve svega, ali leti mogu samo go da se skinem i više od toga ne 😂
 
Back
Top