Kako se danas osećate?

Samo leto, uvek i svugde! 🌞
Ne volim zimu, a jesen jos vise! Zima mi je ok samo na par dana i to da posmatram kako pada sneg dok sedim u kuci, kisu volim samo kada spavam 🤭
 
A ne volim što sad živim na kontinentu zadnje 3 godine, a cijeli život živio na moru 😡
ljubav-navika.gif
 
Lepo. To želim i drugima. 🍀
Neke konstante se ne menjaju kako god da deluju. 1911. ❤
 
Nemoj je ni paliti više, nije zdravo. Danas kolega pušač bio gladan, pa dok čekao da stigne hrana, kaže ješću cigaru. :LOL:
 
Samo napred Stefane! Znam kakva je muka, ostavljao sam nekoliko puta i onda (nadam se) konačno pre sedam godina.

Btw, nedavno sam se vratio na pušačku kilažu i osećam se sjajno 😌💃

Untitled.jpg
 
Rekao mi Poky na slušanju fsca da napišem u ovoj temi svoju ispovest kako sam želela da budem konobarica ds bih puštala Kavalin Vavilon i silovala sa tom pesmom ljude. Al eto nisam se okušala.

Na cigare me nažalost navuka bivši i što je najgore zavolela sam ih i ne znam kako doći do faze da ih uopšte poželim ostaviti
 
Ako si vec pusac, bolje je bar da uzivas u tome, kao Tanja Boskovic nego da ih konzumiras iz nervoze :)

Ima li neko od forumas ada nikad nije probao cigare? Mene nekako nikad nije vuklo, nije mi bilo cak ni odbojno, nego jednostvarno nebitno 😂
 
Meni tetka jedna dala cigaru kad sam baš mali bio i kako sam uvukao dim tako sam mislio da ću da umrem, mama moja podivljala naravno ali tetka rekla ETO SAD BAR ZNAMO DA NEĆE PUŠITI, OGADILA SAM MU CIGARE

I dobro je rekla 😂😂😂
 
Meni baba davala cigaru da držim kokanom dok ona pije kafu da joj pravim društvo i stalno sam kritikovala mamu za cigarete al eto desio mi se u 22oj neki momak i ja odlepila za njim a i za cigaretama
 
Ja sam probao, ne mogu da kažem da nisam.. Ali me nikada nije vuklo da nastavim, čak mi dim u nekoj manjoj prostoriji ili u autu smeta i počne da me guši, odmah mi se promeni glas 😂... Jedini u svojoj porodici nisam pušač i ne bacam pare na to... 😁
 
Ja bi zapravo voleo da sam pusac ali svaki put kad pokusam uopste mi ne prija. Jednostavno bi bila dobra zanimacija da imam sta raditi rukama cesto, da mogu nonstop da uzimam kratke pauze itd. A i bilo bi mi muka da toliko novca trosim tako da dobro je sto moje telo jednostavno ne podnosi lol
 
Back
Top