Kako se danas osećate?

može neki savet u vezi s tim jer ja od korone ne uspevam da ostavim.. prešao sam na vape doduše ali voleo bih i to da ostavim... ja mnogo volim da pušim 🤣
 
Takva oluja se spustila na Brno, baš sam se obradovao zahlađenju jer je poslednjih par dana užasno toplo i sparno, ali ne, samo je isto toplo i daleko sparnije 😭
 
Ovde je nepodnošljivo. 22:26 Beograd - 30 stepeni. 💀 Bukvalno nemam mesta u sopstvenoj koži. Sutra 38, valjda će od nedelje biti malo svežije.
 
Ovde je nepodnošljivo. 22:26 Beograd - 30 stepeni. 💀 Bukvalno nemam mesta u sopstvenoj koži. Sutra 38, valjda će od nedelje biti malo svežije.

Da. Bukvalno nepodnošljivo. Bez klime maltene ne možeš. Ne znam da li iko može ovo podneti.

Još u potkrovlju maltene živimo :D
 
Od nedelje svežije i sudeći po dugoročnoj prognozi ovog leta više nećemo imati toplotne talase. Sumnjam, ali lepo je videti. 😂

Misliš nećemo omati ovakve talase toplote ili nas čeka kišno leto?
 
Last edited:
može neki savet u vezi s tim jer ja od korone ne uspevam da ostavim.. prešao sam na vape doduše ali voleo bih i to da ostavim... ja mnogo volim da pušim 🤣
Ne znam kako bih ti pomogao, ja nikad nisam pokušavao da ostavim do sad, te nisam znao kako će mi biti. Iskreno me vrlo plašilo to gojenje nakon ostavljanja, i stvarno mi jeste porastao apetit i češće sam gladan nego inače, ali sam u se vratio i u teretanu pa mi je to pomoglo. Rekao bih da fizička aktivnost dosta pomaže. Moraš preseći jednom i ostaviti, samo tad ćeš i ostaviti.

Prvo jutro kad sam pio kafu bez cigare mi je bilo teško, sad je već ok xD i naravno posle jela mi se isto traži, i u nekim trenucima kad bih inače zapalio, kao npr. kad čekam autobus.

Volim što pričam o ovome kao da sam ostavio pre 2 godine, a ne pre 10 dana lol

Ali uglavnom, dobro ide i ne osećam potrebu da ponovo krenem da pušim.
 
Ma te dugoročne prognoze nikada nisu pouzdane, uglavnom vade prosečne temperature. Kada je sada ovako, teško je za očekivati da se ne pojavi još toplotnih talasa u julu i avgustu.
 
Misliš nećemo omati ovakve talase toplote ili nas čeka kišno leto?
Navodno neće prelaziti temperatura 32°C do kraja avgusta, ali naravno što dalje gledaš u budućnosti prognozu vremena to je nepouzdanija. U svakom slučaju možemo da kažemo da sledi pauza od ovih vrućina nakon sutra. :)
 
Back
Top