Kupovina

Neverovatno mi je da u ovoj zemlji ne postoji zakon koji obavezuje sve proizvođače, bilo domaće ili strane, da na pakovanjima proizvoda bude ispisano sve na srpskom. Došli iz Lidla i provalili da je sve što smo kupili na engleskom jeziku i pitam se kako se snalaze stariji ljudi koji ne znaju engleski jezik i vide npr. Muffins with chocolate chips 🤡. Neverovatna glupost.
 
А ваљда мисле да ће неко из Европе доћи да пазари по Србији, ево луди Европљани једва чекају да их неко одере у Србији. Вечити комплекс ,неће нас разумети', а ми смо сви обавезни да знамо енглески јер је то наш службени језик. У мојој фирми кинески производи дођу искључиво на кинеском па се ја сналазим да нађем количину исписану на кинеском, Мађари исто пошаљу све на мађарском, ма нигде ишта на енглеском, али зато кад ми шаљемо српског нема, само енглески (који ови којима шаљемо не знају). Иначе, чекам неколико пакета са Темуа. Боже сачувај колико сам глупости купио, шта ће ми то све бога питај.
 
Last edited:
Da li je neko kupovao ovako male prenosive klime, da li imate iskustva?

1000007571.jpg
 
Ako ti treba nešto dok si u pokretu, imaš mali ručni ventilator u Uradi sam, oko 1000 dinara (ima i jeftinije na netu). Ima tri brzine i navodno može dugo da radi + uz njega dođe i neki stalak. Dobiješ i USB kabl da dopuniš bateriju. Plastika je jeziva, ali je praktičan.
 
Стигао ми први пакет са Темуа, могу рећи да је све како је било на сликама.
 
Ja sam pre voleo Wish, više ne kupujem ništa od Kineza.
 
I u Disu je na popustu 120, valjda i u Univeru.

Inače, do 30. juna u Univerexportu je akcija "Dođi sada, cena pada" pa je više od 130 artikala sniženo bar 50%.
➡️ KATALOG
 
Back
Top