Kupovina

Kao sto se ljudi pitaju ko uopste kupuje u Mere i sl. Nesto se kupi tamo, nesto ovamo, sve zavisi od izbora artikla. Ne razumem cemu fama. Generalno.
Svako zivi po svojoj meri i afinitetima.
 
Ni meni ne deluje da je Univerexport nešto jeftin, za neke artikle je skuplji i od Maksija, ali svi su tu negde. Jedino kada je nešto na većem popustu...

Super Vero ima dosta dobar asortiman proizvoda, i ima dosta grćkih proizvoda pa ko ih voli, tamo će ih naći. Imaju još ponešto čega nema drugde, poput francuskog brenda Belle France (sladoledi, petit beurre, vina, sajder od jabuke). Mislim da tamo uglavnom kupuju oni koji žive u blizini. Ne znam ima li onih koji su dalje a da se tamo upute u veću nabavku, mada i tamo se nađe nešto povoljno, na popustu. Takođe, pored nekih Vero objekata je Jumbo, negde su i zajedničke kase kao na Novom Beogradu, pa kada dođu u Jumbo koji je povoljan, usput kupe nešto i u Veru. Imaju i gotove obroke, pa se i to kupuje, iako ni to nije povoljno.
 
Last edited:
Juče sam svratio u Vero kod Zire, reko možda nađem nešto na akciji. Došlo mi je da plačem. Ne moram pominjati da sam se kući vratio praznih ruku. Međutim, sve kase su bile zauzete i redovi su bili ogromni. Očigledno je da mnogi jednostavno ne umeju sa parama. Ili ih imaju previše pa im nije bitno da ih pljačkaju na maržama.
 
Ne znam, ja nikad nisam čuo da je neko rekao Kupio sam u Veru, idem u Super Vero i sl. 😂😅
 
Vero je pozicioniran tamo gde je dosta ljudi sa visokim primanjima. Zar mislite da se ne rade velike procene i projekcije pre ulaska na tržište? 😎
 
Ja sam stekao utisak da je Gomex prilično povoljan i uvek imaju veliki broj proizvoda na akciji.
Najjeftiniji je ubedljivo Plus, ali on je samo jedan u Beogradu i, s obzirom da je hipermarket, nije praktičan za manje, svakodnevne kupovine.
 
Vero u Žarkovu postoji da bi mogao samo da kažeš "nađimo se kod Vera", nisam nikad čuo da je neko ikad ušao u isti lol
 
Ostala mi upečatljivo kada sam tamo kupila gusti sok od banana, to nisam nigde drugde videla. Nije mi se nešto posebno svideo, onako, može proći.
 
Ja sam stekao utisak da je Gomex prilično povoljan i uvek imaju veliki broj proizvoda na akciji.
Sad baš listam aplikaciju, i cene na akciji su im povoljne ali redovne cene su im kao u Maxi-ju, možda i veće. Fora kod njih je upravo u tim akcijama i kuponima koji se dobijaju na aplikaciji, ali samo da se ode po to 🤣 .. takođe imaju i 50% sniženje cena na robu koja je pred istekom ( taj istek roka može biti i za 2-3 dana, a može čak i za mesec ipo i više, što mi je negde i nelogično)
Poslednje što sam tamo uzeo bio je ovaj sladoled, uz kupon na aplikaciji od 50% (tako da mi se to isplatilo xD)
Screenshot_20240703-223708_Chrome.jpg
Ovo trenutno imam od kupona, ali ove njihove redovne cene su veće nego u nekim drugim radnjama
Screenshot_20240703-222248_Gomex.jpg
+ imaju često promocije gde dele majice, čaše, činije, tanjire...
 
Probala sam taj sladoled, lepo se oseti kokos, kao u Bounty sladoledu, plus prošaran mango sirupom, milina.
 
Vero u Žarkovu postoji da bi mogao samo da kažeš "nađimo se kod Vera", nisam nikad čuo da je neko ikad ušao u isti lol
Ulaze ljudi prilično, ja ponekad za nešto sitno, ali mnogo mi je bolji Vero na Novom Beogradu nego taj u Žarkovu, ima i širi asortiman i uglavnom ima ono što je trenutno na popustu.

Što se tiče tog Plusa kod Zmaja, nisam bio, čuo sam od još nekog utisak da je tamo povoljno, ali ako gledam katalog, akcije su im skroz bez veze, veći popusti u Maksiju i Idei nego tamo. Jedino ako su za neke druge stvari redovne cene nešto bolje...

Ti Nuii sladoledi su kul, drži ih i Vero. Inače, mislim samo u Veru na Novom Beogradu i Ziri, drže i italijanski sladoled Gelato di Natura, pakovanja su od 2,5l i ima više ukusa (vanila, čokolada, pistaći, limun, mango, đanduja, lešnik, pana kota, jagoda, tiramisu, straćatela), bio je oko 2000 dinara, a drži ih i Metro, i kod njih je jeftiniji, 1500 dinara.

I šta se dešava sa Krašom, cene njihovih slatkiša otišle u nebo. Dorina koja nema ni 100g 325 dinara.

FB_IMG_1720042903195.jpg
 
Last edited:
Ledene kocke su vrh, ali videh da ih i neki drugi brendovi prave tako da nije strašno (swisslion recimo)
 
Što se tiče tog Plusa kod Zmaja, nisam bio, čuo sam od još nekog utisak da je tamo povoljno, ali ako gledam katalog, akcije su im skroz bez veze, veći popusti u Maksiju i Idei nego tamo. Jedino ako su za neke druge stvari redovne cene nešto bolje...
Njihov akcijski katalog prikaže tek par proizvoda, a zapravo mnogo više ih ima na akciji.
Redovne cene jesu niže nego kod drugih, a i imaju neke artikle koji nigde drugde ne mogu da se kupe.
 
Last edited:
Probao sam juče Buldak ramen, nema ih nigde u prodaji kod nas osim u nekoliko kineskih restorana. Ako volite baš ljuto, znajte da je ovo duplo ljuće. Nisam ništa jače probao, glava me zabolela. Čak sam jeo ove žute, a to je zapravo blaga verzija :ROFLMAO:

1720077125215.png
 
Back
Top