Offtopic

Pola naroda misli da Ukrajina napada Rusiju, a ne obrnuto, o čemu mi pričamo? Većina ne vidi dalje od sopstvenog nosa. Nekad me sramota gde živim i s kim sve živim
 
Ma daj kakva bezbjednost, pucaju ih paranoje pa sad prijete kome stignu. Cijeli svijet se treba pokoravati jednoj Rusiji, ma važi.
Veruj mi pogrešno si neke stvari naučen a neke i ne razumeš, bar ne tako da vidiš ŠIRU SLIKU. .. I ne okrivljujem te. Ne bi ni ja drugačije mislio da sam na tvom mestu.
Ali realnost je malo više drugačija, što ćeš i ti i mnogi tog stava morati kod sebe da prevaspitaju gledište.

Čisto da se zapitaš, što, kako, zbog čega... Ne možeš ti paušalno iz prizme jednog lika sa Balkana iz CRO iz nato zemlje da percepiraš svetsku geopolitiku, bezbednost supersila i njihove sfere i zone uticaja.... to je složen geoinženjering, drži se ti esca,bolje je.

Inače će te sve više boleti glava. Dobićeš na kraju migrenu koliko neke stavri ne možeš da pohvataš i razumeš. Ali pred očima ćeš od sada imati stalne promene koja jedna drugu stižu.
Tako to ozgleda kada se menja svetski poredak. Ovaj više ne važi.

Stefan28

A da te bude nekada sramota sebe za početak..... da.. svi žive u Srbiji u pećini uključujući i tebe verovatno pa ništa ne znaju i ne razumeju.
 
Veruj mi pogrešno si neke stvari naučen a neke i ne razumeš, bar ne tako da vidiš ŠIRU SLIKU. .. I ne okrivljujem te. Ne bi ni ja drugačije mislio da sam na tvom mestu.
Ali realnost je malo više drugačija, što ćeš i ti i mnogi tog stava morati kod sebe da prevaspitaju gledište.

Čisto da se zapitaš, što, kako, zbog čega... Ne možeš ti paušalno iz prizme jednog lika sa Balkana iz CRO iz nato zemlje da percepiraš svetsku geopolitiku, bezbednost supersila i njihove sfere i zone uticaja.... to je složen geoinženjering, drži se ti esca,bolje je.

Inače će te sve više boleti glava. Dobićeš na kraju migrenu koliko neke stavri ne možeš da pohvataš i razumeš. Ali pred očima ćeš od sada imati stalne promene koja jedna drugu stižu.
Tako to ozgleda kada se menja svetski poredak. Ovaj više ne važi.

Stefan28

A da te bude nekada sramota sebe za početak..... da.. svi žive u Srbiji u pećini uključujući i tebe verovatno pa ništa ne znaju i ne razumeju.
Pa da, Putin će na kraju završiti kao batler ćineskog diktatora
 
:ROFLMAO::ROFLMAO:


Verovatno a Amerika će postati najveći i najkomforniji WC za Rusiji i Kinu. Kad malo bolje razmislim veće je psotala ,kapital otišao u Kinu a Rusiaj diktira svetski poredak ... od Sirije , Libije , Irana ,Kazahstana do Ukrajine.
 
Oj jebote više svjetski poredak svaki post svjetski poredak.
 
zorica-markovic.gif
 
Očekivano da će se Vučić svrstati na krivu stranu povijesti. Strašno. Još mi je šokantnije da ga narod podržava.
Momentalno EU da prekine sve pristupne pregovore jer očito ne dijelimo iste vrijednosti.
Uh, ne treba biti toliko isključiv. Nije sve u političkim vođama. Da se tako gledalo, prva Hrvatska nikad ne bi ušla u EU jer svake godine slavi Oluju koja je sinonim za zločinački poduhvat i proterivanje sopstvenog stanovništva. Teško da ima zemlje u kojoj cvetaju ruže i sve je bajno i po meri.
 
Ja samo nisam za clanstvo u EU. Podrska samo i iskljucivo civilima.
 
Ostajemo neutralni, biće sankcionisani oni koji bi eventualno stali na bilo koju zaraćenu stranu. Poštovaćemo integritet Ukrajine i pružiti im pomoć itd.
U suštini, to je svakako najviše u našem interesu.
 
Svaka zemlja donosi odluke u skladu sa svojim interesima, a sutra može da se desi da se potpiše primirje u Ukrajini. Srbija podržava teritorijalni integritet svake zemlje, dok mnoge zemlje to ne poštuju kada je reč o Srbiji, ali poštuju i Kijev i Moskva. Tako da je ovo odluka u skladu sa državnim interesima.
 
Drzava u top3 drzava na svijetu, a lik se boji jedne male Ukrajine i "saveznika" koji su zakuvali i pokupili se ko pilici kad je nastalo sranje. S dr strane, EU i NATO pičke ne mogu nista drugo.

Danas mi se ogadila vlastita praotadzbina kad sam procitao o onom liku koji je bio u koloni izbjeglica za Poljsku i pred samu granicu dosli vojnici i naredili svim muskima da se vrate i brane drzavu. Pritom je neka zena histerizirala jer nije htjela pustit muza, pa joj je vojnik lupio samar.

I dok Putin i moj imenjakij piju sampanjac i jedu kavijar u toplom i na sigurnom, vi stakori ginite za njih. Vi stakori branite svoje vođe, nitko vam nije kriv sto ste stakori i treba vam netko da vam govori sto da radite, sta da mislite i kako da se ponasate
 
Back
Top