Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Prvo ne znam kome se on obraća uopste, ja nisam potcenjivao Dzipsijevu pesmu nedeljama cak stalno govorim da moze biti crna kobila.

Očigledno stikle trigeruju lol
 
Eno Igor Stanojević hvata beleške i ide sutra da kupi sebi štikle. Top 5 zagarantovan.
Pa Džipsijeva pesma je daleko od pobede i favorita, meni je pesma od početka ništa spec, ali ako se nekome drugome sviđa ili pesma ili štikle ili nastup ili šta god ne vidim kako je to tvoj problem?
 
Egret za klavirom, Nađa sa gitarom

the end k.michelle GIF by VH1
 
Meni je Dzipsijeva pesma na nekom sestom mestu, ali ne znam sta treba da se desi od nastupa da bih ga poslao na esc. Jednostavno, pesma kao pesma je preslaba za standarde ESC-a.
 
Smešni ste, ako kritikujem princip onda imam nešto protiv štikli. Bukvalno na nivou ako čitaš Harija Potera ti si transfob.
Gej sam, super mi je da Džipsi nosi štikle, nego mi je samo bilo smešno kako to na osnovu te jedne informacije ode on u top 3.
 
Samo to da je smešno potcenjivati nečiju pesmu nedeljama i onda kao Džipsi top 3 jer će nositi štikle, stvarno ne znam kako ne vidiš moju poentu...
Nastup, odnosno atraktivnost istog može itekako da bude od presudnog značaja, primer Blanca Paloma, svi govorili Agoney ili Fusa za pobedu, a onda došla Blanca dala emociju i prikazala sjajan staging i ovih se više niko nije sećao. Tako nesto može da se desi sa Dzipsiijem. Dzipsi srpska Paloma
 
Ja se iskrenk bojim za onog tviteraša što objavljuje detalje sa probi, RTS-ovci ne vole insajdere.

Već mogu da zamislim tekst u sutrašnjem Blicu: "Teško pretučen mladić pronađen na teretnom ulazu u RTS centar na Košutnjaku, na ispitivanju policiji rekao da se seća samo da je osoba koja ga je prebila imala dugu plavu kosu i da mu je spomenula neku klopku".
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top