pl Poljska 2022: Ochman - River

Zadovoljan sam kako je sve to izgledalo. Mozda to treskanje i kapljice na ekranu nije uradjeno savrseno, ali je dobro bilo i mislim da ima sansu za Top 5.
 
Dobra balada,odlično peva ali ja i dalje ne mogu da zavolim pesmu... Ima od mene ocene na gurku zbog kvaliteta. Not my cup of tea.
 
Meni ovde nesto smeta, ne znam dali mi je refren prenaporan, ili mi je on antipatican, ali nesto fali. Pesma je kul i zasluzen prolaz, ali mi fali nesto da mi bude u favorite, mozda bi bilo bolje da je bar refren na poljski, njegov engleski je nekako usiljen.
 
Zasluženo, sve je bilo potpuno na mestu i jako efektno. Top 10 za Poljsku ove godine je poprilično realan.
 
Dobar je bio, ocekivano na visokom nivou. Efekti za nas koji smo pratili preko TV ekrana takodje odlicni. Verujem da je top 10 ovde siguran.
 
Jel netko zvao policiju, imamo još jednu krađu
12. mjesto? Okurrrrr
 
Baš slabo prošao u odnosu na očekivanja. Mada ipak ovo im je peti najbolji plasman.
 
Iznenađujuće mali broj poena žirija, iskreno sam očekivao mnogo više. Televoting se takođe nije pretrgao, uzimajući u obzir jaku dijasporu.

Šteta, meni je ceo paket definitivno zaslužio top 10, pesma će mi svakako ostati redovna na plejlisti.
 
Svi smo se davno složili da on nema ono nešto kad je na sceni. I sinoć je to i dokazao. Sve je to bilo lepo zamišljeno, a na kraju ispalo plastično i sterilno. Bez grama emocije. Slično kao kod Azera sa njegovim fejk uzdasima
 
Nemoj zaboraviti i fejkaru u emocijama Australijanca. Ono je bilo toliko jadno....da mu je i 2 boda previse
 
Kod Azera mogu da verujem da je ostao bez daha jer su mu bili teski tonovi na kraju, Australijanac je definitvno malo preterao sa glumom :D
 
Back
Top