pl Poljska 2022: Ochman - River

Poljak izdominirao, i vokalno i u smislu efekata, ali i dalje mi pesma nije legla
 
Pa energičan je refren, skoro pa neki dubstep. Koliko mi je drago da su pogodili nastupom.
 
Ohohoooooo i efekti su tu, i mračna koreografija i "prava reka" na sceni, vokal neću ni da spominjem, na probi zvuči jako, jako dobro, Bogami visine pariraju i Britaniji.. ide mu sve niz ruku... 👌🙌
 
Kapiram da je tok misli bio on je malo mrtav daj da trešti nešto i na sceni i na ekranu, ali stvarno je preterano + jeftino, mogli bi da smire to malo, i one TV efekte i ona svetla na sceni. Ali sve ostalo van toga mi je jako fino, uključujući i plesače dementore.
 
Ohohoooooo i efekti su tu, i mračna koreografija i "prava reka" na sceni, vokal neću ni da spominjem, na probi zvuči jako, jako dobro, Bogami visine pariraju i Britaniji.. ide mu sve niz ruku... 👌🙌
Ma bolji od Sama:p
 
Ja ne mogu ovaj hype oko Poljske, obicno se ne ukljucujem u druge teme van opste i srpske, ali meni ova pesma kao muzicaru vredja inteligenciju, vokalna melodijska linija zvuci kao prateci vokal nekoj melodiji koja treba da postoji, onda odjednom neko falset vristanje, sama muzika ravno monotono, par zicanih instrumenata. Sanjin Goodbye je remek delo za ovo, a nastup bas inovativno, mozda spremno za Italiju 1991.
 
Kako su mogli ovakvi efekti biti prisutni 1991. godine?
 
Nisam nešto posebno fasciniran efektima, pjesma odlična, on odlično pjeva, ali na efekte sam ostao ravnodušan
 
Meni ovo malo ne stima. Sastojci su tu ali jelo mi nije leglo
E, ovo je tacan opis koji sam trazio za ovu pesmu. Sastojci su odlicni, ali kao zajedno ne ostavlja odlican ukus. Pesma mi se dopada, ali nije mi u samom vrhu.

Mozda malo ti efekti kvare utisak, ali one 4 utvare ili sta su vec mi se jako dopadaju. Sve u svemu odlicno, jos samo kad bi bio ubedljiv u to sto peva.
 
Vokalno sjajno, scenski osrednje. Mislim da su malo preterali sa efektima u želji da dočaraju utisak, meni je malo to sve prenaglašeno, za ovaj tip pesme.

Može u top 10, pak.
 
Meni se ne sviđa nastup. Baš je preteran i nije u skladu sa pesmom ⚡, a moglo je da bude više nego odlično da je ostao minimalizam. :sneaky:
 
Da je ostao minimalizam, opet bi bilo nezadovoljnih i komentara tipa "ništa se ne događa, dosadno je...". Znaš već kako to ide. 😄

Osobno mi je pjesma uvijek važnija od nastupa jer ni najgori mogući nastup ne može uništiti dobar dojam o pjesmi (ionako ju nastavljam slušati u studijskoj verziji). S druge strane, ni najsavršeniji nastup nikad mi nije promijenio mišljenje o pjesmi koja mi je loša.
Naravno da volim prokomentirati i odjeću, i frizuru, i scenu, ali to mi je zanimljivo samo pred ESC i te tri večeri na TV-u.
 
Back
Top