pl Poljska 2022: Ochman - River

Da je ostao minimalizam, opet bi bilo nezadovoljnih i komentara tipa "ništa se ne događa, dosadno je...". Znaš već kako to ide. 😄

Osobno mi je pjesma uvijek važnija od nastupa jer ni najgori mogući nastup ne može uništiti dobar dojam o pjesmi (ionako ju nastavljam slušati u studijskoj verziji). S druge strane, ni najsavršeniji nastup nikad mi nije promijenio mišljenje o pjesmi koja mi je loša.
Naravno da volim prokomentirati i odjeću, i frizuru, i scenu, ali to mi je zanimljivo samo pred ESC i te tri večeri na TV-u.
Joj koliko se slazem sa tobom! :cool:(y) kao sebe da citam..
 
Da je ostao minimalizam, opet bi bilo nezadovoljnih i komentara tipa "ništa se ne događa, dosadno je...". Znaš već kako to ide. 😄

Osobno mi je pjesma uvijek važnija od nastupa jer ni najgori mogući nastup ne može uništiti dobar dojam o pjesmi (ionako ju nastavljam slušati u studijskoj verziji). S druge strane, ni najsavršeniji nastup nikad mi nije promijenio mišljenje o pjesmi koja mi je loša.
Naravno da volim prokomentirati i odjeću, i frizuru, i scenu, ali to mi je zanimljivo samo pred ESC i te tri večeri na TV-u.
Od riječi do riječi, pečat.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Mislim da bi efekat sa zemljotresom i munjama bio bolji da je samo na ulazu u refren i da malo krace traje.
Onaj deo kad on krene da zavija, a reflektori i dementori pocnu da luduju je fantastican.
I da, izbacio bih onaj efekat kise.
 
Dobro efekti jesu blagi fejl, al možda to sve ni ne trešti kroz celu pesmu, nego se pojavi tako jednom-dva put, pa stavili to u isečak da nas zadive kao lol, što kaže Petar NOVO 2008 NOVO, možda je to samo da malo drmne a ostatak nastupa je bez toga, bacimo pozitivu!
 
Evo pozitive:
hermione GIF
 
Mislim da bi efekat sa zemljotresom i munjama bio bolji da je samo na ulazu u refren i da malo krace traje..

Šta ćeš, epicentar je bio duboko.. :D
 
Joj jesu ovi efekti malo kao da se igrao @ochmanove_reke_fp u nekoj aplikaciji, da nema ovog sunca u pozadini možda bi bilo bolje, ali dobro, potrudio se!
 
Bio je sjajan večeras, i vizualno, o vokalu da i ne govorimo, napokon Poljska opet izgledala ozbiljno na ESC-u. Nadam se da može do top 5 nekako
 
Oni efekti iz Male Nevjeste S05 EP231 su mi nepotrebni, ali sve ostalo mi je bilo super, bravo
 
Nema šta, ovde je sve bilo na mestu. Prilično sam siguran da je bio u top 3 večeras
 
Lepo što je u finalu, ali nastup je potpuno bizaran.
 
Meni se ne sviđa nastup. A on je stvarno nekarizmatičan

Ali želim im što bolji plasman u finalu
 
Back
Top