pl Poljska 2022: Ochman - River

Ima dosta efekta, ali meni to nije bilo dovoljno, ne znam, nisam oduševljen, možda mi smeta njegov manjak harizme.
 
Opaa, jedva cekam isecak 🤓
Ocekivala sam nista, izgleda smo ipak dobili nesto 🤣
 
Pa nismo ni mislili da ima šanse 😂
Tko su "mi"?
U ovako čudnoj godini, uz još 5-6 pjesama (napamet govorim), baš mislim da ima šanse da se bori za sam vrh. Nastup nisam vidjela, ali prema komentarima sumnjam da ću promijeniti mišljenje.
 
Tko su "mi"?
U ovako čudnoj godini, uz još 5-6 pjesama (napamet govorim), baš mislim da ima šanse da se bori za sam vrh. Nastup nisam vidjela, ali prema komentarima sumnjam da ću promijeniti mišljenje.
Pa ne bi nitko bio sretniji od mene da pobijedi, ali nekako realno teško.
 
Ma dobro, vjerojatno se taj scenarij neće dogoditi, ali sam općenito ove godine toliko zbunjena i pjesmama, i nastupima i time što nema nekih baš izrazitih favorita, da mi mašta radi na najjače. :D
 
Meni malo jeftin efekat
Alert za kamermane, ne snimajte mu facu dok se krevelji plizz 🤣
 
Meni ovo dobro, ali daleko od odlicnog. Ne svidja mi se odelo i preterali su sa efektima u jednom delu. Ipak cu se drzati ja audio verzije
 
Ooodlično ovo izgleda jao, konačno su pogodili mood pjesme i nastupa BRAVO
 
Stavili efekte kao da peva Loco Loco na ovu prosečnu baladu koja nije čak ni dramatična. Jesu kul efekti ali ovaj zemljotres se ne uklapa u pesmu i izgleda jeftino i nek olade malo s ovim treperenjem svetala.
 
Stavili efekte kao da peva Loco Loco na ovu prosečnu baladu koja nije čak ni dramatična. Jesu kul efekti ali ovaj zemljotres se ne uklapa u pesmu i izgleda jeftino i nek olade malo s ovim treperenjem svetala.
Chanel ostala na aparatima ili?
 
Kakve veze ima Loco Loco sa ili BILO kakva brza pjesma sa River lol
 
Dobro je. Malo su messy ti prijelazi sa efekata, ali dobro. Bravo Poljska.
 
Kakve veze ima Loco Loco sa ili BILO kakva brza pjesma sa River lol
Zato što koristi efekte kao da peva najenergičniju pesmu ikada, a energija pesme i njegova energija 0, duuuhhh. I dalje ne vidim razlog da se pominje Chanel, ali očigledno ima takav influens da mora da se pomene u svakoj temi #bootyhypnotic
 
Back
Top