pl Poljska 2022: Ochman - River

200.gif
 
Figuring out meaning of love
Breaking the rational views and narrow limits... ;)
Mogla bi te dosta naučiti pesma Litve 2017, kada bi se malo udubio.. ;)
 
Ma ja sam ti zatucan, meni pomoći nema

Ma voli koga oćeš, sprdam se, dosadno mi je u kasne sate
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Najlepša poljska pesma.
Sve te pesme koje ste naveli mi se dopadaju, ali po meni, najlepsa iliti najbolja pesma iz Poljske je ona iz 1996. Kasia Kowalska-Chcę znać swój grzech...

Sto se tice nastupa, mislim da ce to na TV-u izgledati odlicno. Jedino ne znam koliko ce uspeti da prenese emociju na gledaoce, da ubedi ih i poveruju u to sto peva. Svakako ce ostaviti odlican utisak vokalno.
 
Izvanredni su bili 90-ih, a osim To nie ja! tako underrated. Ale jestem iz 1997. pjesmetina 🙏
 
Baš mi je nekako drag ovaj Ochman, ne bi volio da bude flop, pjesma je jako dobra, možda mi je čak i najbolja u zadnjih 10 godina što se njih tiče, tu mi je negdje sa 2016.
 
Poljaci su mi nakon prošle godine ponovo u samom vrhu. Natup mi se dopada , ali ne znam koliko je pametno tako nešto predstaviti ESC publici.
 
Pored ove, ostalo mi je da preslušam još tri pesme iz ovog polufinala tako da završavam do kraja nedelje. :D
Kod ove pesme mogu da kažem da najviše ostavlja utisak brilijantan vokal, naravno. Sama pesma je OK, ima tu i klasičnog New age uticaja. Nije sad to ne znam šta i nije posebno moj fah, ali više nego korektno, tako da mislim da je u pitanju dobar paket, pesma adekvatna pevačkim sposobnostima i nešto što je pogodno za evrovizijski nastup.
Kotiranje na kladionicama je realno. Ova pesma bi trebalo da briljira kod žirija, a Poljska inače ima jaku televoting bazu, a žiri je često patosira, tako da je sad tu svašta moguće ako bi i žiri dao (zasluženu) podršku. :unsure:
 
Pa nismo ni mislili da ima šanse 😂 Al je li ok nastup?
 
Može jedan TOP 5 za gospodina. Veoma dobar nastup, sa dosta vode. I na početku i na kraju ima efekta kiše po ekranu, slivaju se kapljice, ima zemljotresa radom kamere, grmljavine, njegov plavi lik na LED ekranu, mistično je sve, ples u tami... Šteta samo što nije harizmatičniji, ali meni je ovo jedan od najboljih nastupa do sada.
 
Može jedan TOP 5 za gospodina. Veoma dobar nastup, sa dosta vode. I na početku i na kraju ima efekta kiše po ekranu, slivaju se kapljice, ima zemljotresa radom kamere, grmljavine, njegov plavi lik na LED ekranu, mistično je sve, ples u tami... Šteta samo što nije harizmatičniji, ali meni je ovo jedan od najboljih nastupa do sada.
Da dodam, meni licno najbolja proba dosad
 
Back
Top