pl Poljska 2022: Ochman - River

Volim pesmu ali ne mogu da se otresem osećaja da je sklepana i napisana na brzinu, bez neke dubine (što ovakva pesma, po mom mišljenju, zahteva).
 
Mogu da se slozim da ova pesma nema dubine, a i ,sto sam pisao i ranije, kao da je sve najbolje razlicite delove hteo da spoji ali mi deluju nespojivo. Kad slusam deo po deo pesme, za svaku bih rekao da je odlicno, a ovako zajedno mi ne ostavlja takav utisak i nekako mi nije povezano.
Bez obzira na to, meni ovako gledano mozda i najozbiljniji kandidat za pobedu (naravno uz fin nastup), ali to vec zavisi od zirija, a po meni bi bila sramota da ovakav vokal uz ovakvu pesmu ne bude u TOP 3 kod zirija. Publika ce uraditi svoje.
 
Meni je ona čas na granici top 5, čas blizu tome da ispadne iz top 10 :oops: Vokla fenomenalan, pesma odlična ali u paketu nešto nedostaje.
 
Odlicna mi je Poljska ove godine ali definitivno se slazem sa konstatacijom da fali emocije u pesmi. Suvise je "ukalupljena".

Verujem da ide u top 10 u finalu, a nesto vise od toga....jedino ako "oduva" uzivo.
 
Koliko mi se sviđa ovaj vajb iz spota, haunting, ovi dementori topčina, ide uz pjesmu
 
Meni se ovo što vidim baš i ne sviđa. Osjećam neki flop 😔
 
Koliko mi se sviđa ovaj vajb iz spota, haunting, ovi dementori topčina, ide uz pjesmu
A ima i vodu, na sceni, poput reke.. 👍

Ipak mi je Kasia Mos bolja, mislio sam da će je Ochman nadmašiti, ali izgleda teško.. I Michal Szpak je tu negde, svi su super...
 
Vecu energiju i vedrinu ima bolesnik na institutu za onkologiju i radiologiju nego ovaj mladi penzioner, jos ovaj stajling koji i prilici njegovom karakteru, koja boranija i od izvodjaca i od pesme.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
A ima i vodu, na sceni, poput reke.. 👍

Ipak mi je Kasia Mos bolja, mislio sam da će je Ochman nadmašiti, ali izgleda teško.. I Michael Szpak je tu negde, svi su super...
Jeste, ma super je, pjeva bogovski, super mu je i outfit, sve nekako mi na mjestu, nadam se da će proći šta je bolje moguće

Meni ovo ubjedljivo najbolja pjesma iz Poljske, a i on presimpa kako je povučen
 
A prvo mesto mi je bila Litva.. 🤣

Sad bih kao trebao sakriti ovo, kao @Tinte u temi o Rumuniji.. Ne pada mi napamet.. :)
 
E zašto ti voliš sve neke loše pjesme?

Da bi me ti pitao..

Zašto barem malo ne respektujete druge ovde, kakva vam je to komunikacija, gde ste ju naučili? 🤷‍♂️
 
Back
Top