pl Poljska 2022: Ochman - River

Nadam se, meni je ovo (uz Portugaliju) ako ne i najbolja balada / laganija pesma ove godine, a nisam im sklon. I znam da sam dosadan, ali iskreno radije bih da gledam dizanje Poljske u nebesa, nego Italije i Grčke 😅


Taman krenuh da ti da lajkić, kada vidjeh Italija... dizanje u nebesa..:cautious:
 
Nešto sam sve više privrženiji mišljenju da bi ovo mogao biti ovogodišnji fan flop. Iako mi se pesma dosta sviđa i biće mi u konačnom top 10, nisam baš ubeđen da će nastup ispratiti pesmu kako valja.
 
Ne znam naravno, ali imam predosećaj da neće valjati. Daj Bože da grešim. :D
 
Imam osjećaj da je ova pjesma izašla prije godinu dana 😔
 
Ochman i Sheldon u Tel Avivu

6GoGVkE.jpg
 
Bože gledam ga i u Tel Avivu i sad u Madridu i gde je još bio na ovim partijima, lep zgodan dečko, lep glas, lepa pesma, ali toliki nedostatak komunikacije s publikom dok peva, nijedan pogled, osmeh, bar neka grimasa ili forica usmerena ka publici, bar na ovim partijima gde ih je publika željna, ali ništa... Bukvalno je kao neki asistent na katedri za solo pevanje koji stane da otpeva pokaznu vežbu i onda se pogubi u svom svetu, malo tu kao nešto romantičarski zažmuri, i kao to je nastup 🙄😅
 
Joj istina, da. Djeluje kao da je stalno u nekom grču, tremi, baš awkward. Kao da ga je netko prisilio na sve ovo
 
Slažem se, to može biti veliki minus na samoj ESC sceni.
 
I ja imam isti osećaj. Pesma mi je odlična, ali on stvarno deluje kao da su ga puškom naterali na sve ovo
 
Bojali smo se ovde kako će introvertna i na pomahnitale fanove nenaviknuta Konstrakta da ishendluje sve to, na kraju ona ispala ultimativni popstar, a njemu baš kao da nema spasa, ne znam jedino kod psihologa da krene na intenzivne seanse više puta nedeljno do Torina
 
Stvarno deluje nezainteresovano i podsetio me je na Omara Nabera, a kad sam pogledao njegove preparty nastupe shvatio sam da je on energetska bomba u odnosu na Poljaka. Kako god, pesma je lepa i verovatno će imati pristojan plasman, a i ovo je odlična prilika da konačno uđu u finale, prvo posle divne Kasie Mos 🥰
 
@rintintin

E i ti si ga vala utupio sad, znaš.. 🤪
ŠTA SAM POGREŠNO REKAO? 😅
Ja volim i River i Ochmana, u mojih top 10 je, samo ističem ono što mislim da mu je ogroman minus (za sada barem), a mislim da je to pre svega neki unutrašnji trip njegov.
 
Možda me utisak vara, ali on deluje kao blago asocijalni tip osobe, što nije nužno loša osobina, ali nekako mi se čini da tu istu energiju predstavlja i na sceni, što svakako nije dobro. Pesma mi je i dalje vrh.
 
Ja ne vidim problem sa nastupima dosadašnjim, a čujem jako dobar vokal i dinamiku..
 
Back
Top