pl Poljska 2022: Ochman - River

Meni je problem kod ove pesme to sto je vise pesama u jednoj (nisam ljubitelj takvih pesama). Za razliku od Australije 2019. gde me je izvozala samo tako, ova pesma mi nije tako ostavila utisak. Inace, utisak mi je takav da je pokupio najbolje delove od razlicitih pesama i pokusao da spoji, ali da se nije bas uklopilo.
U sustini, trenutno mi je medju najboljim pesmama i takodje se nadam da ce biti adekvatno nagradjen od zirija; izuzetan vokal i lepo ga je slusati.

Ostaje zal za Darijom. :(
 
Ylva i Linda su optužile Lidiu Kopaniu da je sabotirala svoj nastup uživo i da to što je izvela nema veze s onime što su one komponirale i napisale. Najbolje od svega je to što je Lidia zatim priznala da je namjerno upropastila lajv izvedbu, falširala gdje je god mogla, ispuštala tekst itd. jer je skontala da ionako nema šanse za pobjedu tj. jer se znalo da ide Kristian 😂

 
Ylva i Linda su optužile Lidiu Kopaniu da je sabotirala svoj nastup uživo i da to što je izvela nema veze s onime što su one komponirale i napisale. Najbolje od svega je to što je Lidia zatim priznala da je namjerno upropastila lajv izvedbu, falširala gdje je god mogla, ispuštala tekst itd. jer je skontala da ionako nema šanse za pobjedu tj. jer se znalo da ide Kristian 😂


lol-4.gif
 
I bilo mi je cudno kada sam pratio u prenosu. Cak sam pomislio da je mozda popila koju vise casu alkohola.
 
Čekam Torino i probe ... verujem da će se potruditi da ovoj pesmetini i njegovom vokalu pridruže efektan nastup.
 
Nastup mora da se menja iz korena, ono na NF-u je bilo smešno, upropašćen je koncept pesme.

Recimo, koliko mi je studijska verzija "Silent Storm" (Norveška 2014) bila savršena i naježila me, toliko me je uživo razočarala. Nebo i zemlja. Valjda se neće to desiti i ovde.
 
Ovo mi ima winner vibes za sada. Nastup mora biti jako lep!
 
Suma sumarum do sada najbolja izabrana pesma uz špansku poskočicu.
A tu mi je odmah i Češka.
 
Odlična pesma, odmah mi je privukla i zadržala pažnju, mislim da ima šanse da prođe OK, ali nastup je horor priča iz Donje Babušnice.
 
Mislim da Poljska odnosi konacnu pobedu:

- Na granici je sa Rusijom i protiv Rusa
- Prihvata jadne izbeglice iz Ukrajine
- Objektivno pesma za pobednika kod zirija
- Ako se TVT dijaspora mobilise kao sto su tokom 2 godine na JESC-u...
 
Ako je već nakon same pobjede rekao da sve mijenja, onda vjerujem da će sve skockati.
 
Nadam se, meni je ovo (uz Portugaliju) ako ne i najbolja balada / laganija pesma ove godine, a nisam im sklon. I znam da sam dosadan, ali iskreno radije bih da gledam dizanje Poljske u nebesa, nego Italije i Grčke 😅
 
Back
Top