pl Poljska 2022: Ochman - River

Nek se potrude za ESC za nastup, za sad svakako najbolje izabrano veceras 😊
 
Uf da, stvarno je nastup užasan. Poljska, pamet u glavu!
 
Ovde je nažalost najveći problem njegova sceničnost, interakcija sa kamerom nikakva, no ima vremena da se poradi na tome.
 
Konačno Poljska šalje vrhunsku pesmu i na ESC,a ne samo JESC!Vraćaju se konačno u finale nakon 5 godina,a bogami imaće i svoj drugi TOP 10 u 21.veku,nakon onog 2016!
 
Bravo! Najbolje odabrano i, za sada, najbolja pesma ove godine. Retko mi se dopadne nešto iz Poljske, ali ovaj put - pun pogodak.
Slažem se da je nastup užas, ali ne sumnjam da će to skockati za Evroviziju.
 
Konačno da Poljska izabere kako treba. Ja sam mega zadovoljan izborom, svi kritikuju nastup, kako u Poljskoj, tako vidim i ovde, ali nastup će verujem srediti do maja, a glas ima super, to ne moze tek tako da se nauci i sredi ☺️
Drugoplasirana Daria, hmmm, čitam i po poljskim forumima, oduševljeni njenim nastupom, ja ne znam, možda se devojka potrudila, ali nastup nista specijalno, jos onaj kombinezon koji je obukla, a pri tom nema uopste telo do tego…pokušaj, ali ne moze da se poredi sa Ochmanom.
Držim fige za Poljsku u maju! 🤗
 
@Djole89 Nije toliko do pesme, koliko je do zemlje. Poljsku žiri namerno spušta zbog ogromne podrške dijaspore.
Ma ne bih rekao da spusta zbog dijaspore, nego jednostavno retko gde udju u tih 10 zemalja koje dobijaju poene.

A Poljska dijaspora uopste nije toliko jaka i pouzdana, prosli su top 2014. i 2016, ovo ostalo nista specijalno. Cak su prosle godine vise imali kod zirija (?!) u pf nego na tvt, koliko se secam.

Ova pesma mora biti top 3 kod zirija svakako. A i bice
 
Ma ne bih rekao da spusta zbog dijaspore, nego jednostavno retko gde udju u tih 10 zemalja koje dobijaju poene.

A Poljska dijaspora uopste nije toliko jaka i pouzdana, prosli su top 2014. i 2016, ovo ostalo nista specijalno. Cak su prosle godine vise imali kod zirija (?!) u pf nego na tvt, koliko se secam.

Ova pesma mora biti top 3 kod zirija svakako. A i bice
Poljska dijsaposra su mahom opoziciono orijentisani ljudi, prošle je godine bio bukvalno režimski odabran izvođač, ni u samoj Poljskoj ogroman broj ljudi nije ni interesovao taj izbor TVP-a.. Sada bi drugojačije mogla reagovati Poljska dijaspora...
 
Ma ne bih rekao da spusta zbog dijaspore, nego jednostavno retko gde udju u tih 10 zemalja koje dobijaju poene.

A Poljska dijaspora uopste nije toliko jaka i pouzdana, prosli su top 2014. i 2016, ovo ostalo nista specijalno. Cak su prosle godine vise imali kod zirija (?!) u pf nego na tvt, koliko se secam.

Ova pesma mora biti top 3 kod zirija svakako. A i bice
Ne znam, meni je baš sumnjivo da žiri svake godine istu grupu zemalja spušta i to baš grupu koja ima dobru dijasporu. Ali sve su to nagađanja, niko ne zna koji je pravi razlog za to.
 
Ispostovali su Litvaniju 2016. i 2018.

Za Poljsku 2014. je jasno spustanje.
Za Poljsku 2016. je vise wtf 3.mesto na tvt nego pretposlednje kod zirija.

Za Srbiju rez kod zirija realan svaki put sem 2016.

Ko ce ga znati stvarno, mnogo cudno funkcionisu

A bice da malo i glasaju niz dlaku javnom mnjenju, kladionicama, pollovima itd
 
Back
Top