pl Poljska 2022: Ochman - River

Ma ne vjerujem u to da žiri neke zemlje sa dijasporom namjerno spušta.Npr prošle godine je Rusiju stavio na drugo mjesto u polufinalu.A neke zemlje koje nemaju dijasporu slabo je ocjenjivao,nekad u izbacivao iz finala
 
Ovo mi je najbolji poljski entry još od 2017.
 
Dobra je pesma, samo mi studijska verzija sa spotom ostavlja mnogo jači utisak nego nastup uživo, koji je samo ok.
 
Bas je nastup bezveze, nekako nema komunikaciju sa kamerom, i deluje prazno
 
Ma pobjednik potencijal, spot je odličan, mora cijeli nastup da mijenja i nema zime. Uf spasao mi veče.
 
Ne vjerujem da će pobjediti,ali vjerovatno će ostvariti drugi najbolji njihov plasman.
 
Hmmm, Poljska dijspora zna kada i koga treba da podrži. Prošlogodišnji predstavnik je dobio malo poena jer je na živo zaista bio slab, a osim toga svi znaju na koji nacin je dobio sansu da predstavlja zemlju na ESC. Primer da poljska dijaspora moze da se udruzi i dogura daleko su Szpak, Cleo pa i Kasia Moś.
 
Hmmm, Poljska dijspora zna kada i koga treba da podrži. Prošlogodišnji predstavnik je dobio malo poena jer je na živo zaista bio slab, a osim toga svi znaju na koji nacin je dobio sansu da predstavlja zemlju na ESC. Primer da poljska dijaspora moze da se udruzi i dogura daleko su Szpak, Cleo pa i Kasia Moś.

Prošle godine u svom polufinalu i nisu imali neku dijasporu.UK,Irska,Njemačka,Norveška u bile u prvom pf
 
Imaju odličnu pesmu,zapravo nikad bolju .A za nastup će oni lako.
Ovo zaslužuje neki top 10.

Bas tako, sam je vec izjavio da ce se na nastupu tek raditi, jer svi pitaju za to. Realni, mislim da je bio siguran pobednik, nisu se nesto ni trudili oko nastupa, ali postoji jos jedna stvar koju mora da menja, osim nastupa, mora da poradi na sebi, previse je statican.
 
Bas tako, sam je vec izjavio da ce se na nastupu tek raditi, jer svi pitaju za to. Realni, mislim da je bio siguran pobednik, nisu se nesto ni trudili oko nastupa, ali postoji jos jedna stvar koju mora da menja, osim nastupa, mora da poradi na sebi, previse je statican.
pa dobro biće sigurno i to ..sve to ide u sklop nastupa...
al sigurno neće biti ni neke posebne dinamike u njegovoj interpretaciji niti samtram da je statičnost samo po sebi greška ,ne za svaku pesmu.
On ima vrlo zahtevne deonice...čovek peva samo tako. Ko će biti zadužen za pokrete oko njega videćmo.
 
pa dobro biće sigurno i to ..sve to ide u sklop nastupa...
al sigurno neće biti ni neke posebne dinamike u njegovoj interpretaciji niti samtram da je statičnost samo po sebi greška ,ne za svaku pesmu.
On ima vrlo zahtevne deonice...čovek peva samo tako. Ko će biti zadužen za pokrete oko njega videćmo.
To da, ne ocekuje niko da skace po sceni, ali juce je izgledao kao da je preumoran, pospan, a glas ima, tu nema diskusije. Mislim da ce biti to sve dobro uradjeno, ima potemcijala za dobar plasman.
 
Odlična je pesma i lik je vokalno dobar. Ali ima nekih delova koji su mi baš suvišni i deluju nekako isforsirano, onaj deo ooohooo.

U svakom slučaju jedna od kvalitetnijih pesama ove godine
 
Pa ja sam tek sad video nastup za Paranoju 😱 kakakv je ono raskok zivota, obozavam 😍
 
Istina, bili su baš odlični u periodu 1994.-1998., ali naravno skoro uvijek underrated do bola
 
Back
Top