Serije

Videh trejler neki dan i stavio sam da me obaveste kad izađe. Baš zanimljivo deluje.
 
Izašao mi TV Time Rewind, 200h sam proveo gledajući serije i filmove u 2023. lol
 
Gledam Squid Game The Challenge i ne znam da li sam video zanimljiviji koncept takmicenja u stvarnosti. Jedva cekam drugu sezonu serije!
 
Ja odgledao odavno. Jedino me nervira što dozvoljavaju učesnicima da eliminišu jedni druge između igara.
 
Kineska serija "One and Only" (2021) - jedna je od najboljih koje sam gledala u poslednje vreme. Divni kostimi, svaki kadar je impresivan. Veoma lepa i neobična ljubavna priča. 💔
 
Ponovo sam počeo da gledam Beforeigners, norvešku seriju sa vrlo zanimljivom premisom, bila je nekada dostupa na HBO pre Time Warner merger-a, sada je bar ovde kod mene dostupna na Sky Showtime streaming platformi, super je serija, preporuke!


Fun fact: U sporednoj ulozi se pojavljuje islandska glumica Ágústa Eva Erlendsdóttir koje je nama ovde svima poznatija kao Silvia Night :D :D :D
 
Kak se zove ona serija sto se prikazivala 2000ih, nesto o magiji, ima neki lutak koji ozivi. Neki glumci su umrli na dan prikazivanja kad su umirali u seriji
 
Ta serija je toliko bizarna. Ima tipa 2700+ epizoda i prvih 400 je standardna sapunica o ljubavnim aferama, porodičnim problemima, itd. I onda samo random posle 2+ godine emitovanja bez ikakvih naznaka postane supernatural drama sa vešticama, anđelima i demonima, zombijima, vukodlacima, vanzemaljcima i portalom u pakao koji proguta jednog od glavnih likova 🤣🤣🤣
 
Zar nije bilo obrnuto? Prvo supernatural pa onda sapunjara?


A ona serija gdje neka curica.dode u doticaj s nekom tekucinom i dobije neke moci, mogla se pretvarat u tekucinu, prolazit ispod vrata i slicno? Isto s pocetka 2000ih
 
Zar nije bilo obrnuto? Prvo supernatural pa onda sapunjara?


A ona serija gdje neka curica.dode u doticaj s nekom tekucinom i dobije neke moci, mogla se pretvarat u tekucinu, prolazit ispod vrata i slicno? Isto s pocetka 2000ih
Prvo je bila obična pa je u sredini bila supernatural pa se na kraju vratila na obično. Nema šta ta serija nije probala ili uradila, pisci su doslovno svesno trolovali fanove na svakom koraku. Dosta se pisalo o tome, vrlo je trippy serija svakako 😂

Za ovu drugu ne znam haha. Malo je obscure čak i za mene.
 
Skoro sam pogledao Malkolma opet, koliko je ta serija fenomenalna :D Kakve fore, pola nisam kapirao kad sam gledao kao klinac hahaha

I Sabrinu sam obožavao :D

A @Regulus to zcvuči kao odlična ideja hahahahah

Ali vi birajte, ja te bizarnosti znam samo u animacijama za odrasle :D
 
A Moćni renđeri plač majke božje, a sve megazorde sam imao, i mačeve, pištolje, oklope, figure 😂😂

A ono za udarat veš mi je bio Ritin štap pa sam ga baco s balkona 😂😂
 
Ta serija je toliko bizarna. Ima tipa 2700+ epizoda i prvih 400 je standardna sapunica o ljubavnim aferama, porodičnim problemima, itd. I onda samo random posle 2+ godine emitovanja bez ikakvih naznaka postane supernatural drama sa vešticama, anđelima i demonima, zombijima, vukodlacima, vanzemaljcima i portalom u pakao koji proguta jednog od glavnih likova 🤣🤣🤣
Zaintrigiran sam. Pa kako su odlučili da tako menjaju žanr? Kako su uklopili priču? :D
 
Zaintrigiran sam. Pa kako su odlučili da tako menjaju žanr? Kako su uklopili priču? :D
Pa priče nema, to je sapunica, samo što je američka, a ne recimo indijska ili španska na kakve smo navikli. Gledao sam kao mali sa bakom, sad naravno ne bih imao strpljenja za takvu seriju 🤣 Emitovala se svaki dan i mogao si komotno da ne gledaš tri nedelje i da propustiš 20 epizoda i likovi bi i dalje bili u istoj sobi i vodili dijalog o istoj temi.

Jedino što je interesantno u vezi sa Strastima je to što je eto postojao taj meta humor pa su se pisci serije doslovno zajebavali na svoj račun i hteli da naprave što čudniju seriju.
 
Back
Top