Tenis

@DjokerNole
🏆 10 x Australian Open 🇦🇺
🏆 3 x French Open 🇫🇷
🏆 7 x Wimbledon 🇬🇧
🏆 4 x US Open 🇺🇸
🏆 7 x ATP Finals
#Djokovic.
 
Nema boljeg. Po statistici, trofejima, uspesnosti, on je najbolji teniser ikada. Sve sto je uradio do sada je prosto neverovatno. Kad god odluci da se penzionise, tada ce tenis izgubiti velikog tenisera i takmicara. Ne znam kako ce izgledati teniski svet nakon sto odu i Nole i Nadal ali sumnjam da cemo opet imati takve teniske velicine poput Federera, Nadala i Novaka.
 
Miomic Kecmanovic dobio Jack Draper 7-6 , 7-6 u Davis Cup Srbija vodi 1-0 .
Sada posle igra Novak Djokovic protiv Cameron Norrie ako Nole dobije Srbija je u polufinalu Davis Cupa gde nas ceka Italija .
 
Last edited:
BRAVO SRBIJA bravo Miomir Kecmanović odlican mec njegov danas a za Noleta ne treba trosit reci rutinski gledamo u petak opet Djokovic Sinner tako da IDEMO PO TU DRUGU TITULU U DAVIS CUPU .
 
Neće biti lako protiv Italije, a Siner će i ovde biti motivisan, sad je na vrhuncu dosadašnje karijere. I na mečevima Dejvis kupa je malo drugačija atmosfera od drugih turnira, pa trebaće i umeća i sreće.
 
Hamad Međedović je osvojio Next Gen ATP završni turnir, koji su prethodnih godina osvajali i igrači iz trenutnog top 10 - Carlos Alcaraz, Janik Siner i Stefanos Cicipas. Pošto je turnir osvojio uz sve pobede, pripala mu je novčana nagrada od čak $514.000, što je više nego što je do sada zaradio u karijeri.

Aqr8CcI.jpg
 
Meč godine definitivno 😍 9. WTA 1000 titula za Igu, prešla je Enan, Klajsters i Venus, a tek ima 22 godine. 20-4 odnos u finalima, apsolutno sjajno.

Lukašenka je imala 3 meč lopte, ali utešna nagrada joj je što je uspela da mazne novog oženjenog muškarca 💀
 
A jesam se smijao dok sam pratio rezultat, milijun grešaka, izgubljenih servisa, 4 gema zaredom likuše naizmjenično gube svoj servis, tie break tek sprdnja, ženski tenis stvarno dno dna, kao dva amatera 😖

Jedino što je kao dobro je to što je zanimljivo za pratit jer je komedija koliko je loše i nikad ne znaš šta očekivat xD
 
U ženskom tenisu se to zove drama i napetost :D

Šala mala.

Postoje momenti kada je ženski tenis na visokom nivou kao onaj meč Osake i Ige. To je zaista bio visok nivo tenisa i uživanje za gledanje.
 
Morao sam da odgledam taj zavrsetak da vidim kako je Iga pobedila, jer na poslu sam zadnji put video da je bilo 5:2 za Osaku u 3. setu. Ona ako ovako nastavi i posluzi je zdravlje i kako stvari stoje u zenskom tenisu, mogla bi bukvalno da stigne to 400. nedelje pre napunjenih 30 godina (upravo danas je napunila 23), a trenutno je na broju 105.

A sto se tice Olge, plasio sam se da bi ishod mogao da bude kao sto je bilo u 1. setu, jer neretko mnogo slabije rangirane igracice kada dobiju neku iz TOP 10 ili TOP 20, vec u sledecem izgube od slabije rangirane igracice. Kao da su se zadovoljile s time ili je jednostavno emocionalno praznjenje, umor. S ovim se izdigla i iskreno se nadam da ce i u sledecem mecu (najverovatnije sa Voundrasovom 5. nosilac) pokazati odlicnu igru. Ukoliko nju savlada, ceka je Iga.

Upravo se desilo vece iznenadjenje u muskom tenisu. Rubljov, TOP 10, je ispao od italijana Arnaldia relativno lagano sa 3:0. Uopste nije bio u mecu. Puno gresaka, da bi u poslednjem gemu nakon jednog poena zaurlao i samo sto nije zaplakao koliko je besan na sebe i svoju igru.
 
Back
Top