237. FSC - Women's Day

Sada kada su se slegli utisci, cestitke Replay za organizaciju. Sve je bilo šŸ‘Œ

Petre iako nisu top poeni, ovo je za mene otkrice i u rangu sa Dynasty tako da bravo!

Hvala svima koji su glasali za Faouzi-u. Jedno od mojih najboljih izvodjaca i zenskih vokala u svetu!

Moji top poeni su otisli na zicere a to je razlog sto su te pesme koje i privatno slusam, tako da su dobile prednost.

Druzimo se na sledecem izdanju jos jace šŸ„³
 
Moram se javno zahvaliti @Tetsujin na predivnom otkriću pesme "Feels like freedom" Joanne Jones. Skoro me neka pesma nije tako dirnula i osvojila, maltene do suza. ā¤ļø
E pa baŔ mi je drago. I mene je oduŔevila kada sam ju čuo. :love:

Inače hvala malobrojnima koji su prepoznali ljepotu i kvalitetu pjevanja Joanne Jones (bebi, evil, etica i djole).
 
Last edited:
Otvorih tabelu sad da unesem rezultat u svoju statistiku i vidim da mi je ovo najubedljivija pobeda do sad, viŔe poena i od Ace Wilder - Busy Doin' Nothin'. Neverovatno.

Radujem se novoj temi, nadam se da neće biti preteÅ”ka.
 
Nažalost:

Å to se organizacije tiče, teÅ”ka srca ću morati da je prepustim jer trenutno nemam vremena za istu. Znate i sami da ja volim da to Å”to viÅ”e liči na ESC, a trenutno nemam vremena da dam svoj maksimum i to mi nije to. Žao mi Å”to nismo joÅ” uvek imali jFSC, ali ima vremena do kraja sezone. :)

Å ta nam rade...
 
JoÅ” jednom hvala svima, bilo je zabavno organizovati i pratiti tok glasanja. Drago mi je da sam rezultate predstavio na ovaj način jer kao Å”to ste videli do zadnjeg momenta se nije znalo ko pobeđuje, a obe vodeće pesme su zaslužile pobedu! Pobednička pesma Lee Rue mi se odmah svidela ali u toku polufinalnog glasanja je vrlo loÅ”e stajala i uglavnom je bila na 12-13 mestu, tek su je glasači poslednjeg dana progurali u finale. Neka se ubeleži i da je Petar prvi puÅ”ten u finale, pričao je da ga skoro uvek puste poslednjeg pa sam hteo to da promenim šŸ˜„

I na kraju da i ja pitam kaće nova tema? šŸ˜‚
 
Daaa, hteo sam da ti se zahvalim Ŕto si me pustio prvog, mislim da me i prethodni organizator isto pustio prvog, i hvala vam obojici. Stvarno mi se smučilo da me ostavljaju za kraj.
 
Zato sam ja prozvan zadnji, kao i na Leovoj temi prije 2 izdanja, hvala vam puno na stresu ā¤
 
Evo i ja sam uspeo da pregledam sinocna desavanja.
Prvo da cestitam @Petar na pobedi. Pesma mi je bila 11. u pf-u, ali nakon vise preslusavanja i sto su mi ispale TOP pesme, na kraju dogurala 4p.
Lepo je videti, za promenu, da su mi TOP 3 poena uspela da se nadju u TOP 10, jer po meni apsolutno zasluzuju (Lauren, Davina i Cynthia). Jedine pesme koje mi nisu bile u opticaju za poene su od Lizzo, Lali, Bili i Bilja.

Inace, prva opcija mi je bila Lena Kovacevic, ali nisam hteo da saljem, jer sam mislio da je vec zauzeta. Pa mi je odjednom (dok sam "trazio" pesmu) pala na pamet Laura Branigan sa pesmom "Ti Amo", koja mi je odlicna u njenoj verziji. Gledajuci spisak, naisao sam na dve pesme pod tim nazivom, poslusao i video da to nisu iste pesme. Uopste mi nije palo na pamet da vec postoji pesma pod nazivom "Te Amo" i da etica nije primetila, bila bi ista pesma dva puta, a to mi se ne bi svidelo. Tako da je dobro ispalo i moglo se na vreme zameniti. Samo mi je zao sto ova verzija nije mogla da ucestvuje, ali bar se cula.

Sto se tice rezultata, ne mogu da ne budem nezadovoljan. Nisam ocekivao ovako nisko, a kada sam video tok glasanja, pomislio sam samo da budem ispred Biljane Jeftic. A vidim da sam dobio nagradu "Neukus" jer sam 2 od 3 troclana zirija dobio 0p (a i od ovih jednih sam dobio 5p). Meni je najveci sok to sto sam dobio lepu nulu od @Stole . Od njega sam ocekivao neke poene.

Hteo bih da se zahvalim @Marko na duploj 12p (sto je skoro vise poena, nego sve do sada sto mi je dao) :love: , @Leo Cezar na duploj 8p, @etica 7p, kao i svim ostalima koji su nagradili sa poenima ovu lepu pesmu u finalu i pf-u.

@Replay Cestitke na organizaciji. Zaista mi je bilo jedno od, ako ne i najbolje, onda najlepse izdanje. U finalu smo culi odlicna uzivo izvodjenja i sigurno najbolja do sada. Iako sam ocajno prosao kod troclanog zirija, svidelo mi se takvo predstavljanje, jer je dalo neke neocekivane skokove na tabeli. Plus uvek sam za ovo staro evrovizijsko pojedinacno glasanje.
 
Keli Meri s druge planete zahvalna zbog dobrog broja poena u pf, oseča se ko Sofi Marinova.

Kad ce nova tema? Neka tenzija me obuzela, nesto se sprema.
 
E da cestitam Petru na pobedi!!! šŸ’•šŸ˜ treba znati nanjusiti.
 
@Replay Cestitke na organizaciji. Zaista mi je bilo jedno od, ako ne i najbolje, onda najlepse izdanje. U finalu smo culi odlicna uzivo izvodjenja i sigurno najbolja do sada. Iako sam ocajno prosao kod troclanog zirija, svidelo mi se takvo predstavljanje, jer je dalo neke neocekivane skokove na tabeli. Plus uvek sam za ovo staro evrovizijsko pojedinacno glasanje.
Hvala Tinte šŸ„°
To za dvočlane i tročlane žirije mi je palo na pamet kada su micky i petar jedan za drugim dali Davini 12 poena, pa rekoh Å”to to ne bih predstavio odjednom kao 24 poena šŸ˜ƒ
 
Cestitke Petru na pobedi, prve dve pesme na konacnoj tabeli su mi bile na 12. i 11. mestu. Bilo je oko 16 pesama u finalu za poene i par dobrih pesama je ispalo, tako da je ovo za mene jedan od najbojih i najacih FSC od kad ucestvujem. I organizacija je bila odlicna, i grafika, i komentari, i komisije, mada moram da pitam da li je finalna priredba namerno organizovana tako da se zelenom da lazna nada da ima sansu da pobedi ili je to bio samo splet nesrecnih okolnosti? :cry: :D
 
Hvala šŸ„°
NiÅ”ta nije namerno, predstavljao sam glasove onim redom kako su stizali šŸ˜ƒ
 
Hvala šŸ„°
NiÅ”ta nije namerno, predstavljao sam glasove onim redom kako su stizali šŸ˜ƒ
Weighing Options GIF
 
Å to se nove teme tiče, imamo u planu da prihvatimo Mickyjev predlog iz IN MEMORIAM teme, tako da bi iÅ”li Erinini izvođači, ali naravno uz prilogođavanje uslovima, s obzirom da ih nema baÅ” mnogo. Trenutno se dogovaramo oko organizatora i svega ostalog, ali zanima me svakako i miÅ”ljenje vas ostalih.
 
Back
Top