ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Samo bih Norvešku ponovo pustio, i ajde Slovenija kao neka pjesma koja svira na nekom dosadnom hrvatskom radiju u autu dok se vozim na posao. Ostalo ne moram više nikad čuti.
 
Bogami Španija i Ukrajina ne mogu se odlučiti pucaju iz jakog oružja.. Te dve su mi vrhunske..
 
Sezona nikad gore nije pocela

1. Slovenija
2. Norveska
3. Irska
4. Spanija
5. Ukrajina
6. Albanija
7. Belgija
 
1. :ua: 10/10
2. :es: 10/10
3. :ie: 8/10
4. :si: 7/10
5. :be: 6/10
6. :al: 3/10
7. :no: 2/10
 
Sezona nikad gore nije pocela

1. Slovenija
2. Norveska
3. Irska
4. Spanija
5. Ukrajina
6. Albanija
7. Belgija
Slažem se da je za sada veoma slab početak, ali ovo govorimo svake godine. Uzdam se u interne izbore kao i uvek + pobedu Karije u Finskoj, Sanremo koji je uvek jak 🤞🏻

To na stranu, meni je iskreno prošla godina bila veoma slaba. Svega sam dve pesme od izabranih sačuvao i slušao na Spotifaju iz cele godine (De Diepte i Hold Me Closer). Obično mi se dopadne bar 4 ili 5 pesama dovoljno da ih redovno slušam.
 
Generalno meni je Španija odlična, Ukrajina takođe vrlo dobra, meni se i više dopada od Kalusha. Norveška je ok, generički zvuči, Slovenci baš simpatični (iz sveg srca se nadam da će proći u finale). Belgija mož' da se istrpi, Irska užas i Albanci katastrofa. Za Irce i Albance mislim da je Evrovizija već sada završena što se ove godine tiče. A ako i sledeće planiraju da šalju onakve pesme, mogu i da preskoče, samo bacaju pare.
 
Albanija je zaista sablasna i sadrži sve elemente koje prezirem na Evroviziji - Sezam produkcija iz kamenog doba i šatorski instrumental, melodrama, urlanje, suze i padanje na pod. Potpuni haos od pesme.
 
Moj top 7 (za sada):

1. Norveška :no:
2. Slovenija :si:
3. Španija :es:
4. Belgija :be:
5. Irska :ie:
6. Ukrajina :ua:
7. Albanija :al:
 
Obično svaka ESC godina pocne slabo pa ni ova nije izuzetak
 
Večeras je veče koje je bilo namenjeno preslušavanju svega što sam propustio. Nažalost sledeće subote radim drugu smenu a sedam zemalja bira predstavnika. Mogli su sve da strpaju u jedan datum 😂 Svakako pratiću koliko stignem
 
Moj neki top za sada:


1. Norveška :no:
2. Španija :es:
3. Ukrajina :ua:
4. Belgija :be:
5. Slovenija :si:
6. Irska :ie:
7. Albanija :al:
 
Моја топ би за сада изгледао овако

1. 🇳🇴 9/10
2. 🇸🇮 7/10
3. 🇧🇪 7/10
4. 🇺🇦 3/10
5. 🇪🇸 3/10
6. 🇮🇪 1/10
7. 🇦🇱 0/10
 
Slovenija i Norveska mi se svidjaju. Ostalo ili abitno ili atak na usi.
 
Back
Top