Forum Song Contest - Pravilnik

Ali čekaj ako se ne računa taj direktni finalista, po ovom primeru iz jednog polufinala prolazi 9, a iz drugog 10.
Zar se onda ne može pretpostaviti ko je direktni finalista?
Confused Thinking GIF

Samo u kom polufinalu je bio
 
Ali zar se opet ne može skontati ko je direktni finalista?
 
Sad si me još više zbunio. Koji Micky, koji MilanB? Kakva sad Poljska i Rununija? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Ajde da probam da pojednostavim.. Pojedini forumaši imaju običaj da često šalju pesme iz određenog žanra ili, u njegovom primeru određene države.. Iako se ne dešava baš toliko često da se može lako pogoditi koja od pesama je prošla kao direktni finalista.
 
Ok. Sad mi je jasnije. Ali opet, ako iz jednog polufinala prođe tipa 9, a drugog 10 pesama, zar nije jasno gde je bio direktni finalista.
Zašto ne bi pravilo bilo da prolazi jednak broj finalista iz svakog polufinala?
 
Pa naravno da je jasno da je direktni finalista u polufinalu iz kojeg je prošlo više učesnika, ali ne znaš koju tačno pesmu je poslao. Direktno mesto u finalu je nagrada za pobednika prethodnog izdanja. I on je u ovom slučaju +1. Ako se kojim slučajem prethodni pobednik ne prijavi za sledeće izdanje onda prolazi isti broj učesnika po polufinalima.

Nego, ko je RIVER i zašto mu je uopšte bitno da razume FSC pravila? :LOL:
 
Da, to je i meni čudno. :D
Osim ako se nije predomislio.
 
Da rekao sam da me ne interesuje, ali u smislu da me baš briga, nego u smislu da ima nekih nelogičnosti i očigledne pristrasnosti, s obzirom da se gomila vas ovde zna od pre nego što je Evrovizija uopšte postala da postoji i naravno da komentarišete pesme i učesnike van foruma.
 
Ja jedino sa Markom pricam van foruma i ove godine smo najvise poena razmenili. Ivana daj istrazi to.
 
Ja ne znam nikog van foruma i rođen sam nakon što je evrovizija počela da postoji pa mogu reći sa sam uspešan za svojih 11 učestvovanja. I to mora da se istraži, možda blekmejlujem druge forumaše???! 🤨
 
Ova diskusija je sve hahahahaha

@RIVER evo da ja pokušam da ti pojasnim, neko kao novi na forumu primetio sam dosta stvari ,kao i u životu nikada nema skroz fer pleja i uvek neko "krši" pravila u ovom ili u onom smislu. E sada, nema ljutiš, ako tvoja pesma ne prođe dobro. Ja baš mislim da je atmosfera na fsc-u super ,pogotovo na slušanjima i žao mi je što imaš predrasude pa ne učestvuješ. Ja znam jednu osobu za foruma zvanično a čak i sa tom jednom osobom ne diskutujem toliko o takmičenju. Živa smo bića normalno je da svi stvore kontakte van foruma pogotovo što su oni odavno tu. Ja sam tu od februara prošle godine i nema dileme ,da mi se nije svidelo odavno bih otišao. Uđe ti u krv FSC 😆 Trenutno se ne takmičim jer za drugu šansu nemam adekvatne pesme. Evo ja te pozivam da nam se pridružiš pa da vidiš kako je ,i kada vidiš ,smatram da su sve sugestije i dobronamerne kritike uvek dobrodošle.
 
Ajde reci liberta ko to krsi pravila i kako. Svi uvek pricamo kako znamo sta se sve to desava, a niko nikad da dokaze donese.
 
Niko kao i uvek hvataš se za pogrešne stvari. Usresredio si se na deo komentara a zapravo u celini akcenat nije bio na tome. Ja ne tvrdim ništa, samo je ovo moje bilo napisano u smislu da svi znamo da se ljudi međusobno poznaju i da u tom smislu sigurno postoje neke nepravilnosti 😁 može da bude a i ne mora. To su samo moje pretpostavke,a siguran sam da ih nekada imaš i ti pa ih ne deliš sa svima na forumu..
 
Ova diskusija je sve hahahahaha

@RIVER evo da ja pokušam da ti pojasnim, neko kao novi na forumu primetio sam dosta stvari ,kao i u životu nikada nema skroz fer pleja i uvek neko "krši" pravila u ovom ili u onom smislu. E sada, nema ljutiš, ako tvoja pesma ne prođe dobro. Ja baš mislim da je atmosfera na fsc-u super ,pogotovo na slušanjima i žao mi je što imaš predrasude pa ne učestvuješ. Ja znam jednu osobu za foruma zvanično a čak i sa tom jednom osobom ne diskutujem toliko o takmičenju. Živa smo bića normalno je da svi stvore kontakte van foruma pogotovo što su oni odavno tu. Ja sam tu od februara prošle godine i nema dileme ,da mi se nije svidelo odavno bih otišao. Uđe ti u krv FSC 😆 Trenutno se ne takmičim jer za drugu šansu nemam adekvatne pesme. Evo ja te pozivam da nam se pridružiš pa da vidiš kako je ,i kada vidiš ,smatram da su sve sugestije i dobronamerne kritike uvek dobrodošle.
E kad sam dobio ovako srdačnu pozivnicu možda se i prijavim, ali već vidim da ću završiti kao Maroko sa jednim učešćem.
 
Back
Top