Forum Song Contest - Pravilnik

Vrlo dobro se zna kako se na FSCu namestaju poeni i ko za koga glasa, a ko za koga nikad, to je javna tajna, niko se tu previše ne potresa više.
Nisam tužilac i nema potrebe da se upire prstom na bilo koga kad se uvek može braniti ćutanjem.
Zato je moj predlog ukinuti anonimnost.
 
Što se tiče pravila tu se može diskutovati od jutra do sutra. Ja sam isto za neke izmene ali to je sve individualno.. Navikao sam se ovako pa mi je to okej 😁 @RIVER onda te očekujem na @dodo-jevoj temi ukoliko bude organizovao? Držim te za reč ;)
 
Javna molba da se nijedna pesma vise ne dovodi u vezu sa mnom tokom komentarisanja i ocenjivanja poslatih predloga. Hvala na razumevanju.
 
@RIVER onda te očekujem na @dodo-jevoj temi ukoliko bude organizovao? Držim te za reč ;)
Organizaciju sam i zvanično prepustio, jer je Orient Express bio baš skoro, bez obzira što prelazimo u novu sezonu. Moja ideja je bila da organizuje neko ko skoro nije bio u prilici, ali odluku svakako donose admini na osnovu prijava. I slažem se, bilo bi lepo da nam se pridruže i novi forumaši.
 
Nameštanje lažnim hajpom, jer se ispostavilo da pravi hajp ubija šanse!
 
@RIVER onda te očekujem na @dodo-jevoj temi ukoliko bude organizovao? Držim te za reč ;)
Organizaciju sam i zvanično prepustio, jer je Orient Express bio baš skoro, bez obzira što prelazimo u novu sezonu. Moja ideja je bila da organizuje neko ko skoro nije bio u prilici, ali odluku svakako donose admini na osnovu prijava. I slažem se, bilo bi lepo da nam se pridruže i novi forumaši

Znači ništa od mog učešća.
PS: Nisam uspeo da napravim citat. A vidim da kao može.
 
U svetlu najnovije greške i da se iste ne bi događale u budućnosti, dopunjena je tačka 9 u delu koji se odnosi na slanje podsetnika:

Jedan dan pre isteka roka za glasanje, kako u polufinalu, tako i u finalu, organizator je u obavezi da javno napiše ko do tog trenutka nije glasao i te učesnike podseti na glasačku dužnost putem privatne poruke (označiti opciju "Lock conversation (no responses will be allowed)").
 
Sramota me je sada. Drugi put u istoriji se menjaju pravilnici FSC-a zbog mene. 🤭
Ali prvi put je to bilo tek nakon par mojih učešća (2016. godine), kada se na osnovu mog predloga promenilo pravilo za raspored direktnog finaliste po polufinalima. :D
 
Ne bih da opterećujem Ivanu time iskreno. 😁
 
Neki razlog, ništa? Ono što me zanima jeste zašto smo to tražili da se uvodi na SSCu, a ne i ovde, dakle u čemu je tačno razlika pa smo ga tamo imali, a ovde ne.
 
Nema potrebe za tim. Možda nekad ni ne bude polufinala...
 
Back
Top