Izbori

A kontam da bi Selaković možda ostao, ali shvatili su da je napravljen geg sa onim potpisivanjem papira sa Lavrovim i sad više ne odgovara da bude na tom mestu.
 
Ali Vesić ministar saobraćaja, teško nama, treba izaći na kraj sa njim... da li će biti otvoren za inicijative da se asfaltira ono što nije u prethodnih pet godina i tapka u mestu...

A Branislav Nedimović, dosadašnji ministar poljoprivrede, planira da se uvali na mesto potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije, da ga oplemeni svojim pozamašnim iskustvom. :p
 
Last edited:
Нема Зоране Михајловић, једине која је имала муда да се покаткад и успротиви Вучићу
 
Ovo je verovatno najgori sastav vlade koji sam video u životu.
 
- Ministar građevinarstva i infrastrukture: Goran Vesić
- Ministar unutrašnje i spoljne trgovine: Tomislav Momirović
- Ministar za unutrašnje poslove: Bratislav Gašić
- Ministar kulture: Maja Gojković
- Ministar za državu upravu i lokalnu samoupravu: Aleksandar Martinović

Ovo je moj top 5 najvećih bizarnosti ove vlade, i oko toga sam se jedva odlučio jer ih ima mnogo. Deluje mi kao da poručuju: sprdamo se s vama jer nam se može! :LOL:
Prosto je šteta što Aleksandra Vulina nema u ovom sastavu jer se savršeno uklapa, a mogao je da se unapredi i Milorad Grčić, pa čovek već skoro godinu dana trpi bez visoke pozicije, nije fer! A mogli su da nas osveže sa "novopečenim" članovima, poput dojučerašnje Šešeljevke, bacačice kletvi, Nataše Jovanović, da sastav bude savršeno upakovan. :poop:
 
A Branislav Nedimović, dosadašnji ministar poljoprivrede, planira da se uvali na mesto potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije, da ga oplemeni svojim pozamašnim iskustvom. :p

Samo nam još tamo fali..:LOL:
 
Ijaoooo Aleksandar Martinović na čelu ministarstva sa kojim najviše radim, ijaoooo, pakao, kakav će tim oformiti tamo, auuuu.. 🤐🤐
 
1666619014619.png

Čisto da se ne zaboravi ni ovaj honorable mention, fantastičan koncept da se zna da je osoba kao ministar bez portfelja, al kao ajde važi pašće tu neki resor, javićemo posle za šta će tačno da bude 🥳
 
SPS su, umesto da ih zauvek odlože kao neki najtoksičniji radioaktivni otpad, budalasto vaskrsle demokrate na čelu sa Tadićem, pa je onda Ivica iskusno u narednom naletu zajahao i Vučića, da opet u duetu dele vlast kao u ona najgora vremena. Jezivo. Mene užasno zanima ko čini njihovo biračko telo, tačno bi ih pitao da li su i zašto nisu normalni.
 
За новог министра привреде постављен човек који је по занимању професор физичког. Јебем ти живот
 
Taj je zakasnio sa "šalom", sad kad su uveliko saopštena imena ministara. Ali može da sanja Dubravku ponekad :)
 
Ali ova naslovnica je sve :ROFLMAO:

Sve pobednik do pobednika:

311480648_10230454048081266_4925160567491066489_n.jpg
 
Jelena Tanasković je kod Irene bila državni sekretar, jednom prilikom je bila na sastanku istom gde sam prisustvovao.. Dobija sada resor Poljoprivrede, Šumarstva i Vodoprivrede, ona je u ekonomskoj branši uvek bila, u banci, pa Min finansija, pa u Ekologiji je bila zadužena za finansije isti, kao i projekte, taj deo, mislim i da je za međunarodnu saradnju..
Otac joj nije diplomata Darko Tanasković, kako su juče svi mediji pisali, ahahahaha 🤣🤣

Dubravka Đedović Negre je ozbiljna priča već, ona je nestranački, njena karijera je već nešto drugo..
 
Last edited:
Marija Obradović je za birački spisak bila vrlo korektan ministar, radili smo dosta sa njenim sektorom oko biračkog spiska za dijasporu.. Imala je zaista dobar tim, što mislim da neće biti slučaj sada, tačno mogu da zamislim koga će "lopatom" sada ubacivati u Min za državnu upravu i lokalnu samoupravu.. 🤦‍♂️
 
Premijerka kolabor........kolabolarolilala

 
Last edited:
Back
Top