Izbori

Onokad hoćeš da se praviš pametan...:D
Umesto da je uzela jednostavniju reč i izgovorila bez problema. Ovako je ispala samo smešna. A ne verujem da joj je to bila namera. :D
 
Nažalost, nekad je potrebna inteligencija i za reći nešto na jednostavan način.
 
Sve izvesniji su izbori u decembru, na više nivoa.. danas je podignuto sve na "nivo uzbune".. Što se mene tiče neka budu, da se završi to i da onda bude mirna 2024..aman više... 😣🥵
 
Ma neka me pošalju, samo da se završi to u ovoj godini..
 
Svi ce biti izbori samo ne za Beograd, to je jasno ko dan. U novinama naravno se vec pise o vracanju cenzusa na 5%. prvo spusti cenzus da neko izadje na one bojkot izbore sad vrati da sto manje partija predje da bi zadrzali vecinu.. Koja smo realno banana od drzave.
 
Danas su moju načelnicu napenalili iz kabineta najstrašnije, gde su joj neki ljudi kad je rečeno da se od septembra ne uzimaju odmori..zašto ih je puštala i potpisivala zahteve. 😬 Pošto kreće haos oko izbora..
 
Hoce li ovog puta braca Pakistanci i Kinezi da glasaju?
Mislim kad mogu na mitinge red je omoguciti ljudima da glasaju ;)
 
Ovo će možda biti prvi izbori na koje neću izaći otkad sam dobio pravo glasa. A glasao sam i na onim najgorim izborima gde izbora nije ni bilo u toku pandemije.
 
Ovo će možda biti prvi izbori na koje neću izaći otkad sam dobio pravo glasa. A glasao sam i na onim najgorim izborima gde izbora nije ni bilo u toku pandemije.
Samo ti ne glasaj, a živiš ovde, da odlučuju na lokalnim izborima ljudi iz Republike Srpske i CG koji videli Novog Sada i Beograda u životu nisu.. Znači barem lokalne nemoj da bojkotuješ, oni su ti redovni, moraju sada, za ove ostale listiće ne uzimaj ako neće, ali lokalne ne preskači.. :(
 
Ja sam se ove godine konačno razočarao. Eto.
 
Zasto uvek glasam, razmisljam ako ne glasam ja, moze se desi da mesto mene neko drugi glasa :) A u najboljem slucaju prepustam odluku ostalima, a zna se kako dobar deo ljudi glasa.
 
Treba uvek izaći i iskoristiti svoje pravo. Ja sam uvek glasao, jer smatram da svako od nas pojedinačno mora uticati na političke okolnosti na ovaj ili onaj način. Ipak živimo u ovoj državi takva kakva je i kao takvu je moramo menjati. Shvatam i drugu stranu koja ne glasa u neku ruku, beznađe je ogromno, društveni i politički sistemi su u rasulu, praktično nijedan segment društva koje bi trebalo biti demokratsko ne funkcioniše zahvaljujući... pa znamo već kome. Zato mislim da je najvažnije podići svest glasača o tome koliko je izlazak na izbore važan.
 
Nikad nisam propustio nijedne izbore, čak ni one ultranebitne i glupe za EU parlament lol. Definitivno treba uvijek iskoristiti pravo glasa
 
Ovo je ludilo, ovo nikad nije bilo..
Pripremamo se kao da će biti izbora, sve je szaljeno "na gotovs" da u slučaju izbora bude spremno, nikad nije bilo ovako..
Pr2koautra su nam zakazali sastanak u RIK-u, a za sledeću nedelju sa odeljenjem za lokalnu samoupravu u MDULS-u..
Sve se sprema kao kad su raspisani izbori, ali se ništa ne zna... Bolest.. 😬🤐
Nisam gledao sednicu narodne skupštine danas gde je opozicija blokirala rad iste dok se ne kaže za izbore.. Da li je neko gledao sednicu tu danas, navodno je Miki Aleksić tražio izbore u decembru, ali ne zna da li je tražio da se raspišu za Decembar (tada da se održe) ili da se raspišu U Decembru? To je velika razlika..
Mediji naravno ne znaju da prenesu to kako valja..pakao.. 😭
 
Back
Top