Izbori

Možda, ali pod uslovom da svi u toj Vladi priželjkuju zaista fer i transprentne izbore, pošto se neretko pokaže da su im fotelje privlačnije od te želje.
 
Možda, ali pod uslovom da svi u toj Vladi priželjkuju zaista fer i transprentne izbore, pošto se neretko pokaže da su im fotelje privlačnije od te želje.
veoma je škakljivo, problem je što kod političkih laika prolazi fazon da su napredni "umereni", dok su dve opozicije navodno ekstremno okrenute istoku i zapadu.

uglavnom moraće koalicije da se sklapaju radi mira u kući, ili to ili da gledamo ovog kako se prenemaže na javnoj frekvenciji još bar 4 godine
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Pa on će valjda biti predsednik još toliko, koliko mu traje mandat, pa je to neizbežno. Mir u kući, a ovi vuku na jednu, a drugi na drugu stranu, i to ako bude sreće da bude samo dve strane a ne više.
 
Ne razumem kome sada odgovaraju izbori, mislim SNS realno moze svakog meseca na izbore jer razbiju sa glasovima. Onda ce da nabijaju opoziciji na nos kako su ih ubedljivo pobedili sve do sledecih izbora i tako opet u krug...
 
Smejurija od opozicije, zelim im da se raspadnu u mikrodelove nakon potopa na novim izborima, nemam ni zelju da glasam...
Kada nisu iskoristili istorijski trenutak da formiraju vecinu nakon beogradskih izbora (imali jedan mandat vise) govore samo koliko su nesposobni, razjedinjeni u svakom pogledu i da ne postoji jaka zelja da se nesto zaista promeni.
 
Kada nisu iskoristili istorijski trenutak da formiraju vecinu nakon beogradskih izbora (imali jedan mandat vise) govore samo koliko su nesposobni, razjedinjeni u svakom pogledu i da ne postoji jaka zelja da se nesto zaista promeni.
pa nisu imali većinu, imali bi da je Tadićev SDS prešao cenzus. Pošto nije osovina SNS-SPS je imala mandat više.
 
Moja greska, ali znam da je bilo bas tesno i bio sam ubedjen da ce opozicija da iskoristi taj momenat. Eto kakva je to bila kardinalna greska da SDS ne udje sa nekim u koaliciju, opet razjedinjenost i nesloga...
 
Iskoristiće kada ispune sve svoje apetite, dakle u limburgu mesecu. Kakve su to stranke koje traju nekoliko meseci pa se raspadaju jer nikom nije u interesu država, već samo lični interes.
 
Iskoristiće kada ispune sve svoje apetite, dakle u limburgu mesecu. Kakve su to stranke koje traju nekoliko meseci pa se raspadaju jer nikom nije u interesu država, već samo lični interes.
Da li bi ti mogao da istraješ u borbi kao opoziciona opcija u ovakvim uslovima?
Najlakše je kritikovati..
 
Niko ih ne tera da se bave politikom. Ako to žele, onda moraju preuzeti veliki deo odgovornosti za dešavanja u društvu. Sami se dele, nisu im krivi nikakvi spoljni faktori, a ako jesu, onda to samo govori koliko su slabi i ne znaju šta hoće.
 
Ćuta je desno krilo zelenih, Zelenović i Biljana Stojković su svetonazorski bliži Ponošu, Marinici...

Ovaj raspad ima smisla, nakon što je priča sa Rio Tintom gotova više nemaju kohezivni, zajednički faktor, pa samim tim ni koalicija Zajedno nema smisla
 
Pitanje je da li je ta priča gotova ili samo ostavljena za drugo vreme.
 
Ćuta je desno krilo zelenih, Zelenović i Biljana Stojković su svetonazorski bliži Ponošu, Marinici...

Ovaj raspad ima smisla, nakon što je priča sa Rio Tintom gotova više nemaju kohezivni, zajednički faktor, pa samim tim ni koalicija Zajedno nema smisla
Poky ti moraš da shvatiš da ovde nije ključ to.. Zna se otprilike tačno ko će glasati taj opozicioni blok, bio on sa Biljanon, Ćutom ili ne bio.. Problem je kako privući deo drugih birača.. Znaš otprilike na šta mislim..
 
Back
Top